Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 Rodzinny Rajd Rowerowy "Rowerowy Las"
#1
Tutaj wiek, kondycja, możliwości rowerowe nie grają roli. Smile To wydarzenie dla każdego. To wydarzenie bardzo rodzinne i dlatego warto się wybrać całą rodzinką. Można dobrze spędzić czas, a może i spróbować swoich sił na trudniejszej trasie. Muszę się przyznać do pomyłki bo w zeszłym roku prowadząc trudniejszą trasę chciałem odesłać ojca z chyba 8-letnim synkiem, a on sobie świetnie poradził na leśnych i polnych drogach nie ustępując innym uczestnikom tej trasy. Big Grin Tak więc przyjeżdżajcie. Dodam jeszcze, że przejazd przez miasto i nad zalew zabezpiecza Policja, a logistycznie nad przejazdem będą czuwali członkowie Klubu Rowerowego Maksimum. (Partner techniczny)
Organizator - NSZZ Solidarność Region Środkowo-Wschodni, Fundacja „Ruch Solidarności Rodzin”

[Obrazek: 18222001_1684352221594301_75624751575530...e=59B8925D]

Szczegółowy przebieg wydarzenia:
PRZEJAZD ROWERZYSTÓW
Zbiórka rowerzystów: Lublin,pl. Łokietka godz. 12:00
Przejazd 3 grup rowerzystów . Grupy tworzone w ramach trzech tras przejazdu na dystansie : 9km,18km,30km. Wyboru trasy dokonują rowerzyści.
FESTYN RODZINNY – ROWEROWY LAS w godz. 12:00 – 17:00
Miejsce: Ośrodek MOSiR Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim koło Lublina ( wjazd do ośrodka z trasy Lublin – Prawiedniki),
12:00 gotowość wszystkich namiotów ekspozycyjno-prezentacyjnych wystawców na terenie eventowym ośrodka,
12:30 spodziewany przyjazd pierwszej grupy rowerzystów głównie rodzin z dziećmi. Do godz. 14:00 przyjazd pozostałych grup rowerzystów,
13:00 rozpoczęcie części artystyczno-konkursowej na scenie festynu.
PROGRAM CZĘŚCI ARTYSTYCZNEJ
1. Występy grup szkolnych i solistów .Repertuar słowno-taneczno-muzyczny.
2. Prowadzenie zabaw dla dzieci przez animatorów kultury.
3. Pokazy strażackie i pomocy medycznej
4. Pokazy wojskowe sztuki militarnej
5. Konkursy
GASTRONOMIA
1. Dostępne dla rowerzystów i osób zakontraktowanych przy obsłudze stoisk rozgrzane grille. Produkty na grill we własnym zakresie.
2. Dla mniej aktywnych kulinarnie możliwość zakupu produktów grilla. 7 Rodzinnego Rajdu Rowerowego pod hasłem „ROWEROWY LAS”
LUBLIN,NIEDZIELA 21 maja 2017r.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Super wydarzenie w którym wraz ze Stowarzyszeniem Klub Rowerowy Maksimum miałem przyjemność uczestniczyć.
Wiadomości w Panorama Lubelska (13:27)

Fotorelacja z Polskie Radio Lublin

Zdjęcia ode mnie
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości