Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Pikink Rowerowy w Nasutowie 13.05. godz. 9.30 Galeria Olimp
#11
http://www.lublin112.pl/zaproszenie-euro...nasutowie/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
Ja mogę obstawiać skrzyżowania, tyły już mi zbrzydły
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#13
Dzięki wielkie Kuba. Każda para rąk przyda się do pomocy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
Czyli jeszcze dzisiaj dam radę się zapisać na te piknik? Nie jestem do końca pewien, czy będę... Sam nie wiem co mam robić. Cieszyłem się na myśl o pikniku, ale po drodze wypadły jeszcze inne plany + coś jest nie tak z przerzutkami, chyba będę musiał podjechać z rowerem do serwisu.
Odpowiedz
#15
Andrew- nawet jak dzisiaj nie wpiszesz się, to możesz jutro przed piknikiem.

Ja mam lekki problem logistyczny, jeśli to ogarnę, to będę.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
(12-05-2017, 12:11)Andrew76 napisał(a): Czyli jeszcze dzisiaj dam radę się zapisać na te piknik?
Tak jak pisze mraugorzata. Zawsze można zapisać się jeszcze w dniu startu imprezy. Zapraszam.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
UWAGA! Właśnie dostałem info, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie jednak obstawy Policji (wiele imprez w mieście tego dnia do obstawienia). W związku z tym proszę o pełną mobilizację i pomoc w ogarnięciu przejazdu. Na liście jest już blisko 100 osób z Lublina.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
no to chyba jakieś nieporozumienie - wiesz że bez policji to po 15 sztuk w grupie i 100m odstępu i nie ma przeproś Sad - kto w ogóle wpadł na pomysł żeby nie walczyć o niebieskich ??
Odpowiedz
#19
(12-05-2017, 14:44)Rado napisał(a): UWAGA! Właśnie dostałem info, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie jednak obstawy Policji (wiele imprez w mieście tego dnia do obstawienia).

Pitu pitu maja to w nosie i tyle.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Radku - będę - także czekajcie Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości