Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.06.2017 g.7.40 PKP Parczew - Wola Uhruska
#51
weźcie mnie ze sobą następnym razem Wink
Odpowiedz
#52
(05-06-2017, 10:32)JuraS napisał(a): Tak sobie myślę , to była jedna z najpiękniejszych wypraw jednodniowych Wink Exclamation Film super Big Grin .

Musisz denerwować - już mi wystarczy że musiałem zrezygnować to jeszcze to Sad
Odpowiedz
#53
(05-06-2017, 10:32)JuraS napisał(a): Tak sobie myślę , to była jedna z najpiękniejszych wypraw jednodniowych Wink
Ustawka na obiad do Nałęczowa też była super Wink A postój przed sklepem w Czesławicach to po prostu full wypas- Juras, co ja Ci będę pisał - cztery rodzaje ciastek i pepsi pita z plastikowych kubeczków zakupionych w tymże sklepie - takich atrakcji na pewno nie mieliście Tongue Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#54
Fajnie widzieć, że wycieczka się udała a zapodana trasa doczekała się ciekawej modyfikacji. Oby tak dalej!
Odpowiedz
#55
(05-06-2017, 10:44)renania napisał(a): weźcie mnie ze sobą następnym razem Wink
Zabieramy wszystkich,decyzja należy do Ciebie Wink
(05-06-2017, 11:28)sobol napisał(a):
(05-06-2017, 10:32)JuraS napisał(a): Tak sobie myślę , to była jedna z najpiękniejszych wypraw jednodniowych  Exclamation Film super Big Grin .

Musisz denerwować - już mi wystarczy że musiałem zrezygnować to jeszcze to Sad
No dobra ,na pocieszenie powiem Ci ,pizza nie była już gorąca Cool
(05-06-2017, 11:37)damian.s napisał(a):
(05-06-2017, 10:32)JuraS napisał(a): Tak sobie myślę , to była jedna z najpiękniejszych wypraw jednodniowych Wink
Ustawka na obiad do Nałęczowa też była super Wink A postój przed sklepem w Czesławicach to po prostu full wypas- Juras, co ja Ci będę pisał - cztery rodzaje ciastek i pepsi pita z plastikowych kubeczków zakupionych w tymże sklepie - takich atrakcji na pewno nie mieliście Tongue
Weż przestań , nie wyczymie ,cztery rodzaje ciastek ,kubeczki plastikowe,cola.Może jeszcze lody ? Tongue
(05-06-2017, 14:48)BodekK napisał(a): Fajnie widzieć, że wycieczka się udała a zapodana trasa doczekała się ciekawej modyfikacji. Oby tak dalej!
Że okolica piękna ,wiedzieliśmy.Potrzebny był impuls.Dzięki Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#56
(04-06-2017, 17:15)sobol napisał(a): Norbi - ja poluję na powtórkę - niestety musiałem w ten weekend zrezygnować, a wasze zdjęcia utwierdzają w przekonaniu że była to naprawdę fajna wycieczka - czekam ja z niecierpliwością Big Grin

Podpinam się do prośy Roberta
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości