Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.06.2017 g.7.40 PKP Parczew - Wola Uhruska
#1
Jak w WĄTKU . Powrót z Woli Uhruskiej  g21.12 ciapągiem przez Chełm. Pełna rekreacja/turystyka. Jadę MTB.
Odpowiedz
#2
Raczej będę Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Noorbi nie bądź "śfynia" i zrób ta ustawkę jak wrócimy z P1000J.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Ejjj, ja już sobie wolne zaklepałam na ten termin Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#5
(11-05-2017, 21:32)truskafka napisał(a): Ejjj, ja już sobie wolne zaklepałam na ten termin Smile

W takim przypadku po powrocie poproszę o szczegółowa relacje i wskazówki dla tych co będą jechać w innym terminie.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
ja chyba z pierścienia odpadam - także na ustawkę będę chętny w takim przypadku Tongue
Odpowiedz
#7
(11-05-2017, 22:15)Mariobiker napisał(a): i wskazówki dla tych co będą jechać w innym terminie.
Mariusz - ja podobną trasę mam w głowie już od dłuższego czasu. Jeśli nie uda mi się dołączyć w terminie podanym przez Norberta (na razie jest to dla mnie zbyt odległe czasowo, żebym mógł się deklarować), to będę myślał coś w innym terminie - także możemy wspólnie pomyśleć. Tylko kiedy, to na tą chwilę nie jestem podać nawet w przybliżeniu, kiedy by mi pasowało - może się okazać, że decyzja będzie niemal z dnia na dzień.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
(11-05-2017, 21:25)Mariobiker napisał(a): Noorbi nie bądź "śfynia" i zrób ta ustawkę jak wrócimy z P1000J.
Chyba z Maratonu Podróżnika.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
(12-05-2017, 08:51)Rado napisał(a):
(11-05-2017, 21:25)Mariobiker napisał(a): Noorbi nie bądź "śfynia" i zrób ta ustawkę jak wrócimy z P1000J.
Chyba z Maratonu Podróżnika.

No tak, masz rację.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Więcej informacji:
Wyjazd - PKP Lublin Główny - g. 7.54 - cena biletu 13pln uwaga kupujemy "Bilet Lubartowski"
Powrót - PKP Uhrusk - g. 19.08 - cena biletu 26,80pln (powrót z przesiadką w Chełmie) w Lublinie g. 21.12
Powrót - PKP Chełm - g. 19.58 - cena biletu 23,10pln w Lublinie g. 21.12
Z Parczewa do Uhruska jest ok 100km a do Chełma 130km. Stawiam na przejazd rowerami do Uhruska. To ma być wycieczka więc tempo takie żeby do Uhruska dojechać w ok 8h i mieć chwilę na relaks.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości