Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka kwestii do wyjaśnienia
#1
Kilka Kwestii do Wyjaśnienia

Mam nadzieję, że ten post się ostanie i żaden tchórzliwy moderator tego nie usunie. Mam nadzieję, że sam Prezes Rado tego dopilnuje, by sprawa została wyjaśniona i nie została zamieciona pod dywan. Niech każdy zainteresowany i wywołany ma szansę się wypowiedzieć.
W tym miejscu chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników za łopatologiczny język, ale chciałbym aby nawet „Wielki Moderator - Potęga Umysłu” (zwany dalej Geniuszem) wszystko zrozumiał.

I kwestia
26 marca 2017 roku dostałem bana bez ostrzeżenia za „Naruszenie par. 3 pkt 2 Regulaminu Forum.”

Sprawdziłem sobie Regulamin Forum i pkt ten stanowi: „że nie można zamieszczać treści wzywających do nienawiści i dyskryminacji na tle rasowym, religijnym, płciowym lub jakimkolwiek innym oraz odnoszących się do ideologii totalitarnych”
Oczywiście wielkiemu moderatorowi zabrakło odwagi, by się podpisać i do dzisiaj nie wiem kto nałożył bana.
Jak widać, padło poważne oskarżenie, więc wielokrotnie prosiłem o wyjaśnienie za co dokładnie dostałem bana, ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, słowa wyjaśnienia.

Wielki Moderatorze, wystarczyło odpisać np. że Twoje zdolności intelektualne nie pozwalają ci na poparcie jakimkolwiek argumentem Twojego stanowiska i nie jesteś w stanie wyjaśnić mi w jaki sposób naruszyłem ten punkt Regulaminu, i ja bym to zrozumiał i już się nie znęcał. Naprawdę.

W każdym razie nadal czekam na wyjaśnienie, albo chociaż że się ujawnisz. Myślałem, że w pewnych organizacjach honor i odwaga cywilna są wartościami, których się przestrzega.

II kwestia
10 maja o godz. 0.55 dostałem kolejnego bana bez ostrzeżenia, tym razem na tydzień za ”Naruszenie par. 1 pkt 6 Regulaminu Forum. Drogi użytkowniku. Jeżeli nie wiesz za co jest ban... Przypomnij sobie swój status. Ban zostanie zniesiony 17 maja 2017, 0.55.”

No to zaglądam do Regulaminu Forum, sprawdzam i pkt ten stanowi, że Użytkownicy zobowiązani są do zachowania szacunku i uprzejmości wobec innych Użytkowników Forum. Dyskusje powinny przebiegać w formie parlamentarnej, w dobrym tego słowa znaczeniu.”
Oczywiście, Wielkiemu Moderatorowi zabrakło i tym razem odwagi by się podpisać, i do dzisiaj nie wiem kto dał bana.
Aby wszystko było jasne, mój status brzmiał: „Rado to miękka buła”.

Tutaj będzie łopatologicznie i w punktach, by nawet Geniusz co dał bana zrozumiał.
1. Po pierwsze należy stwierdzić, że mój status nie mógł naruszyć tego punktu Regulaminu. Rado 28 kwietnia 2017 roku o godz. 11:58 napisał
post na tym forum, cyt.” PS1. Tak, tak. Wiem, jestem miękka buła, ale dobrze mi z tym Smile” Już tylko z tego powodu, mój post nie narusza par. 1 pkt 6, no chyba, że Geniusz , który dał bana nadal twierdzi inaczej, więc idźmy dalej.
2. wyrażenie „miękka buła” jest wyrażeniem semantycznie pustym, o takim samym zakresie znaczeniowym co na przykład przypadkowy ciąg znaków specjalnych jak chociażby „
$%#^#^#^”. Z tego też powodu, moim statusem nie mogłem naruszyć par. 1 pkt 6.
Teraz tak by Geniusz zrozumiał: Rado mógł napisać, że „PS1. Tak, tak. Wiem, jestem
$%#^#^#^, ale dobrze mi z tym Smile” Ja w odpowiedzi na to bym dał status: „Rado to $%#^#^#^”. I co Geniuszu, nadal podpada pod bana, uwzględniając dodatkowo argumentację z pkt 1?
3. gdyby jednak Geniusz nadal miał jakieś wątpliwości, poproszę o definicję „miękkiej buły”. Z ciekawości przeczytam.
4. gdyby ten status przeszkadzał Radowi, to domyślam się, że:
a) poprosiłby mnie o jego zmianę, ewentualnie
b) sam by zmienił ten status, bo z tego co wiem chyba potrafi to zrobić,
mam rację Geniuszu?
5. Geniuszu, jeżeli twoje zdolności intelektualne nie pozwalają Ci odpowiedzieć na wyżej wymienione kwestie, wystarczy napisać, ja to zrozumiem i nie będę się znęcał.

III kwestia
10 maja o godz. 10.51 dostałem kolejnego bana na tydzień za ”Naruszenie par. 1 pkt 6 Regulaminu Forum. Drogi użytkowniku. Jeżeli nie wiesz za co jest ban... Przypomnij sobie swój status. Norbi. Ban zostanie zniesiony 17 maja 2017, 10.51.”
Tutaj przynajmniej wielki moderator się podpisał i wiemy, że bana dał Norbi.
Jak widać, ban ten został nałożony 10 godzin po poprzednim, wskazującym jako podstawę ten sam paragraf co poprzedni.
1. Argumentacja i pytania jak do kwestii II pozostają nadal aktualne i czekam na odpowiedzi, dodatkowo:
2. Geniuszu, wyjaśnij mi w jaki sposób w ciągu tych 10 godzin mogłem naruszyć Regulamin Forum, skoro od godz. 0.56 miałem całkowicie zablokowany dostęp do Forum oraz swojego profilu i nic nie mogłem nawet ze statusem zrobić?
3. Geniuszu, czy nie dostałem przypadkiem drugiego bana za to samo?
4. Geniuszu, za co te dodatkowe 10 godzin bana? Następnym razem będziesz sobie przedłużał bany godzinę przed upływem, dając kolejne za to samo? Brawo.
5. Geniuszu, skoro uważałeś, że mój status tak strasznie łamie zasady forum, że należy się ban na tydzień, to dlaczego w czasie gdy miałem bana, nie zmieniłeś mojego statusu i przez tydzień nadal był widoczny mój „łamiący regulamin” status? Brawo.

Chciałbym jeszcze poznać
szanowne kolegialne grono przyznające mi bany, przynajmniej z nicku. Jak mniemam, jest to zaszczyt należeć do takiego grona, więc żaden członek nie powinien się ukrywać, prawda?
Jestem przekonany, że nałożone na mnie bany nie mogły przecież zostać przyznane z naruszeniem par. 5 pkt 2 Regulaminu Forum, prawda Geniuszu?

Tu miał być jeszcze akapit o belce, drzazdze, ale sobie daruję, bo jest za duża szansa iż ktoś mógłby nie zrozumieć.

Podsumowując, jeżeli zdolności intelektualnie nie predestynują kogoś do pełnienia odpowiedzialnej funkcji moderatora na forum polegającej na ocenie zachowania użytkowników forum, to może powinien poprzestać na wrzucaniu śmiesznych filmików na fanpejdżu Rowerowego Lublina i tam się spełniać.

Następnym razem jak będziecie zamawiać stroje, zróbcie lepszą przymiarkę, bo niektórych chyba ciśnie gumka ze spodenek.
Radzę także niektórym przerzucić się z gazowanej na niegazowaną, bo sodówka uderza do głowy.

Mam nadzieję Norbi, że 10 maja o godz. 10.56 od razu poleciałeś do Rado z meldunkiem „wykonania zadania”, a Rado pogłaskał cie przynajmniej po główce za wykonanie świetnej roboty, bo inaczej mógłbyś się poczuć taki niedowartościowany, prawda? W końcu możesz sobie porządzić.

Jeżeli nałożony na mnie ban jest wyrazem twojej frustracji sportowej, to ja to rozumiem, ale w takim razie radzę więcej trenować, albo mierzyć siły na zamiary.

Tak jak pisałem, mam nadzieję, ze post się ostanie, uzyskam w końcu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, poznam szanowne grono przyznające bany, każdy zainteresowany i wywołany będzie mógł się swobodnie wypowiedzieć. Mam nadzieję, że Rado nie będzie próbował zamieść sprawy pod dywan i udawać, że nic się nie stało i nie pozwoli na usunięcie tego posta.

Domyślam się, że pojawi się zaraz fala negatywnych komentarzy broniących kolegów moderatorów, ale chętnie poczytam w którym miejscu nie mam racji i dlaczego.
#2
W slangu miejskim buła to np. cios pięścią, na boisku strzał piłką w głowę może też określać grubą, nalaną twarzy. Męczenie buły oznacza, że ktoś marudzi w mówiąc kółko o tym samym  Tongue
#3
Kpisz sobie ze mnie Przemek? Dobrze wiesz co przeskrobałeś. Szkoda na ciebie jakichkolwiek tłumaczeń. Przeprosiłeś osoby co do których zachowywałeś się nieodpowiednio? Krótko. Czego oczekujesz. Od dawna cię obserwuję. Lubisz trollować...? Zmień forum. Mimo odmiennego zdania innych osób nie będę ciebie nawet ostrzegał. "ciebie" z małej... celowo. Dorośnij.

Ps. Przeczytałem dosłownie 5 linijek twojego tekstu. Wystarczy. Boję się, że gdybym go dalej czytał to by mi się palec omskął i bez żalu usunął twoje konto.
#4
Chyba jakiś totalitaryzm nam się tutaj wkrada...
No ale ja się nie znam.
ale z drugiej strony:
'... to by mi się palec omsknął i bez żalu usunął twoje konto...' - możnaby pomyśleć że to jakaś gigantomania albo przynajmniej upojenie władzą. Trochę niebezpieczne. Ale co ja się znam.
Pozdrawiam i życzę więcej dystansu do samych siebie.
Paweł
#5
Ja powiem tak. Takie klimaty rozwiązują wiele problemów http://forum.rowerowylublin.org/thread-9837.html
Ale jak obserwuję od dłuższego czasu coraz mniej tu tego. Nie wystarczy tłuc po 200, 300 km. Potrzeba codziennych, cotygodniowych wyjazdów dla każdego. Damian, czasem Gocha coś próbują zrobić, ale skutek jest mizerny. Pomyślcie o tym koleżanki i koledzy z RL.  Smile  Być może problem który pokazuje Radzik jest jednostkowy, a być może to coś więcej.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#6
(21-05-2017, 10:08)Jurek S napisał(a): Ja powiem tak. Takie klimaty rozwiązują wiele problemów http://forum.rowerowylublin.org/thread-9837.html
Ale jak obserwuję od dłuższego czasu coraz mniej tu tego.

Chyba jakoś słabo obserwujesz te klimaty kolego Jurku Blush .Tak było wczoraj: Big Grin
[Obrazek: zdjecie,600,677088,20170521,ii-lubelski-...tyczny.jpg]
A tak tydzień temu : Big Grin [Obrazek: 18486432_854082698064457_763891065186925...e=59AD5310]
Pozdrawiam,
Jurek
#7
(21-05-2017, 10:08)Jurek S napisał(a): Nie wystarczy tłuc po 200, 300 km. Potrzeba codziennych, cotygodniowych wyjazdów dla każdego.

Jurku nie chcę być nieuprzejmy ale nie wkładaj palec między młotek a kowadło Wink
Masz swój ogródek to go uprawiaj bo Ci chwastem zarośnie Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#8
(20-05-2017, 08:29)radzik napisał(a): Chciałbym jeszcze poznać szanowne kolegialne grono przyznające mi bany, przynajmniej z nicku.
Radzik, informuję, że bany nie są przyznawane kolegialnie, jest to indywidualna decyzja każdego z moderatorów, więc Twój tekst jest nie na miejscu.
A to, że miałeś taki a nie inny podpis pod avatarem, to dowiedziałem się PO TYM JAK DOSTAŁEŚ BANA. I proszę Cię, nie wywołuj mnie do tablicy jako prezesa, bo każdy z moderatorów ma takie same uprawnienia.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#9
(21-05-2017, 12:56)Rado napisał(a):
(20-05-2017, 08:29)radzik napisał(a): Chciałbym jeszcze poznać szanowne kolegialne grono przyznające mi bany, przynajmniej z nicku.
Radzik, informuję, że bany nie są przyznawane kolegialnie, jest to indywidualna decyzja każdego z moderatorów, więc Twój tekst jest nie na miejscu.
A to, że miałeś taki a nie inny podpis pod avatarem, to dowiedziałem się PO TYM JAK DOSTAŁEŚ BANA. I proszę Cię, nie wywołuj mnie do tablicy jako prezesa, bo każdy z moderatorów ma takie same uprawnienia.

to tak na szybko:
 to w takim razie proszę ustosunkować się do par 5 pkt 2 Regulaminu Forum:
cytuję: "2. Zastosowanie każdej decyzji osobowej uzależnione będzie od stopnia przewinienia oraz poprzednich przewinień. Decyzja o wymierzeniu kary Bana podejmowana będzie kolegialnie, a w uzasadnionych przypadkach może być oznajmiana na Forum."

Czyli mam rozumieć, że dostałem bana z naruszeniem Regulaminu Forum, prawda?

Skoro tak, to może przydałoby się tak dobrać moderatorów, by 
1) byli w stanie przeczytać więcej niż 6 linijek tekstu 
2) potrafili czytać ze zrozumieniem
3) zdolności intelektualne pozwalały im stosować przepisy Regulaminu
4) nie byli niedowartościowanymi chłopcami, którzy muszą sobie gdzieś porządzić
#10
O MATKO. Faktycznie przyznałem panu radzikowi BANA z naruszeniem regulaminu. Błagam o wybaczenie.... błagam też te kilkaset osób, które zbanowałem na stałe w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Co do reszty się nie wypowiem, ponieważ... nie jestem w stanie przeczytać więcej niż 6 linijek tekstu, nie potrafię czytać ze zrozumieniem, nie mam zdolności intelektualnych które pozwalałyby mi na stosowanie Regulaminu, jestem niedoświadczonym chłopcem, który misi gdzieś porządzić. POTRAFIĘ NATOMIAST JEDNO... ROZPOZNAĆ KIEDY KTOŚ POZWALA SOBIE JUŻ NA ZBYT WIELE. A żeby było śmiesznie to nawet tego nigdy ten ktoś nie zrozumie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości