Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.05.2017, godz. 17.30, Łukoil JPII
#1
Zapraszam na rekreacyjne turlanie się po podlubelskich dróżkach i być może bezdrożach - w głowie ułożyła mi się mniej więcej taka trasa: https://ridewithgps.com/routes/21282621
Jak widać na załączonej mapce odcinek od 16 do 20km biegnie łąkami nad Nędznicą, mapy google pokazują, że jakieś ścieżki tam są, ale osobiście tamtędy nie jeździłem więc potwierdzić nie mogę - krótko mówiąc należy liczyć się z tym, że być może trzeba będzie rower trochę podprowadzić na przełaj przez pola lub łąki. Gdyby się okazało, że będzie zbyt hardcorowo to pchał się nie będę. Pozostałe odcinki to mieszanina różnej jakości asfaltów i dróg gruntowych.
Zabieramy lampki, gdyż nie zamierzam się spieszyć, więc powrót do Lublina wyjdzie pewnie po 20.
Aha - tak na 2 godziny przed ustawką sprawdźcie sobie czy nic się nie zmieniło itp.
Jakby ktoś miał ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Jeśli jakimś cudem uda mi się jutro podmienić w domu rowery to być może się przejadę.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Damianie, jest sucho, bedzie sie kurzyc, piach w zebach, na bidonach itd. moze jakies asfaltowe koleczko?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#5
(21-05-2017, 20:59)Bart napisał(a): Damianie, jest sucho, bedzie sie kurzyc, piach w zebach, na bidonach itd. moze jakies asfaltowe koleczko?
Damian, nie dawaj się podpuszczać na nabijanie KOM'ów na Stravie. Asfalicikiem, to samochodzikiem ktoś kiedyś mówił...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Bartuś asfalcikiem to samochodzikiem
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#7
Kubus..... Ty mi chyba dokuczasz.....
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#8
Trasa będzie taka jak na mapce, zmiany które ewentualnie mogą się pojawić opisałem w pierwszym poście i tego się trzymamy Smile Asfaltowe kółeczko będzie innym razem. Dziękuję za uwagę Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
Może się uda Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Chciałby, ale ny dy rydy

za to zrobie sobie kółeczko małe, pod wieczór, od mostu MC-S do Świętokrzyskiego - tydzień w wawie się zaczyna Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości