Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majowa MK, 26.05, Plac Teatralny godz. 18.00
#1
[Obrazek: 37204cd1fb7a05d7med.jpg]
Tym razem termin majowej Masy pokrywa się z Dniem Matki 26 maja. Wobec tego zapraszamy na Masę oprócz stałych bywalców Tongue również Mamy.
Start wiadomo gdzie - Plac Teatralny przed CSK, meta pod Ratuszem. Z tego co mi wiadomo Mamy, które przyjadą na Masę mają otrzymać miłą niespodziankę Smile
Do zobaczenia w piątek o 18.00!

Trasa przejazdu: Trasa przejazdu: Plac Teatralny – Krakowskie Przemieście – Hugo Kołłątaja – Jana Hempla – Okopowa – Marii Curie – Skłodowskiej – Akademicka – Hieronima Łopacińskiego – Aleje Racławickie – Spadochroniarzy – Lesława Pagi – Głęboka – Gabriela Narutowicza – Plac Wolności – Bernardyńska – Kozia – Plac Władysława Łokietka – Ratusz.

Link: http://mirl.info.pl/MK/?MK=LMK&time=2017...4840.69/0/[FT][T]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
http://www.lublin112.pl/w-piatek-ulicami...rowe-mamy/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Ważna informacja. Przejazd MK został zgłoszony do UM Lublin, zatem będzie obstawa Policji, wszystko na legalu Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
To była super Masa! Było blisko 50 osób. Humory dopisywały i co podnosi na duchu, to liczne uśmiechy na twarzach kierowców.
Filmik się robi... Do zobaczenia za miesiąc na Masie poświęconej Komisarzowi Maciejewskiemu!
PS. dzięki za after party dla Truskafki, Lecha, Sobola i Heni Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
(26-05-2017, 21:02)Rado napisał(a): To była super Masa! Było blisko 50 osób. Humory dopisywały i co podnosi na duchu, to liczne uśmiechy na twarzach kierowców.
PS. dzięki za after party dla Truskafki, Lecha, Sobola i Heni Smile

No fajnie było, i też byłam zdziwiona tymi uśmiechniętymi twarzami w samochodach. Optymistycznie nastraja na przyszłość.

Ja również dziękuję. Oczywiście musieliśmy trafić na to chwilowe załamanie pogody, ale z cukru nie jesteśmy... co nie Radziu? Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#6
Dzięki, fajnie było pokręcić się po mieście. Nastroje dopisywały, nawet deszczyk był miły Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#7
(26-05-2017, 21:35)truskafka napisał(a): ale z cukru nie jesteśmy... co nie Radziu?
No rejczel Big Grin
A tu filmik właśnie skończyłem robić: https://www.youtube.com/watch?v=ZzWgR5vlMX4
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
(26-05-2017, 21:02)Rado napisał(a): Do zobaczenia za miesiąc na Masie poświęconej Komisarzowi Maciejewskiemu!

Temat wart urlopu Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Bardzo fajny i radosny przejazd, a film Radka superancki. Niestety na mojej kamerze był tylko radiowóz Wink
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#10
Bardzo dziękuje wszystkim za pogodny przejazd!. Fajna, wesoła masa. Zuzance się podobało a i przed deszczem zdążyłyśmy umknąć, co krzepiące - bo jamniki deszczu nie lubią ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości