Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9. Nadbużański Rajd Rowerowy - 01.07.2017, Olszyn
#1
Star 
Już niedługo, bo 1 lipca 2017 roku, odbędzie się 9. Nadbużański Rajd Rowerowy.

Tym razem zapraszamy do Gminy Rokitno. To piękna nadbużańska gmina w powiecie bialskim. Na jej terenie znajduje się Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie. I tam właśnie będziemy w tym roku. Zobaczymy także tzw. "Szwajcarię Podlaską" i kilka innych ciekawych miejsc nad Bugiem.

Widzimy się 1 lipca 2017 roku, w miejscowości Olszyn w Gminie Rokitno (powiat bialski). Start i meta przy świetlicy/remizie w Olszynie.

Dystans - ok. 40 - 45 km,
Trasa: częściowo teren, częściowo asfalt,
Tempo: rekreacyjne, dostosowane do najwolniejszych Uczestników,
W czasie rajdu zapewniamy: "pakiet startowy" dla każdego uczestnika, materiały promocyjne dla rowerzystów, ognisko z kiełbaskami w czasie imprezy. napoje, słodycze.
Po rajdzie zapraszamy na losowanie nagród i imprezę integracyjną z grillem i muzyką.

Zapisy:
oprócz zapisania się na niniejsze wydarzenie, prosimy o e-mail na adres: rajd.nadbugiem@gmail.com
w wiadomości nalezy zawrzeć imiona i nazwiska zgłaszanych uczestników, a także numery telefonów kontaktowych.

tradycyjnie, udział jest BEZPŁATNY. ale wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w losowaniu nagród, wpłacają dobrowolną składkę

Na miejscu, dzięki uprzejmości Wójta Gminy Rokitno oraz Dyrektor GIK Rokitno, będziemy mieli do dyspozycji świetlicę z sanitariatami (WC, umywalki), kuchnią (wyposażona w lodówkę), a także plac z możliwością rozbicia namiotów. Nie ma prysznica. W miejscowości Olszyn, a także w niedalekim Pratulinie są kwatery agroturystyczne. Można więc przenocować za niewielkie pieniądze.

Zapraszamy już od piątku wieczorem. Lokalizacja będzie otwarta najpewniej od około godziny 20.00 (jeszcze trwają ustalenia).

Impreza odbywa się pod patronatem i przy wsparciu Starosty Bialskiego - Pana Mariusza Filipiuka i Wójta Gminy Rokitno - Pana Jacka Szewczuka.

Wszelkie pytania i inne można zadawać w tym wątku, na adres wskazany powyżej, na mój telefon: 501 008 004, osobiście ;D lub na priv na forum.

Ps. na Facebooku - https://www.facebook.com/NadbuzanskiRajdRowerowy/ - jest wydarzenie. Można się tam zapisać, by nie zapomnieć o terminie Wink

Zapraszamy wszystkich!!!
Odpowiedz
#2
Heja, ktoś planuje nocować w agro w piątek i sobotę?

W najbliższej okolicy jest jakieś kąpielisko? Zalew jezioro rzeka z wodą nadającą się do pływania?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#3
Taka kultowa impreza i nowe miejsce organizacji, wierzę, że będzie tylko lepiej! Chociaż i tak poprzeczka umieszczona jest już baaardzo wysoko Smile Ważne by w bazie był dostęp do pastucha Big Grin
Mimo że niestety nie będę mógł wziąć udziału, to szczerze zachęcam wszystkich by licznie zjawili się na Rajdzie, niezapomniane wrażenia gwarantowane! Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(26-06-2017, 13:26)Rado napisał(a): Ważne by w bazie był dostęp do pastucha Big Grin

Tiaaaa Smile na samo wspomnienie jeszcze wszystko we mnie iskrzy Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
My rodzinnie będziemy już od piątku.
Na niedziele planujemy spływ kajakowy.
Odpowiedz
#6
(25-06-2017, 21:09)szymek_sq napisał(a): Heja, ktoś planuje nocować w agro w piątek i sobotę?

W najbliższej okolicy jest jakieś kąpielisko? Zalew jezioro rzeka z wodą nadającą się do pływania?
Szymek,

1. Ja planuję nocować z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. ale nie w agro, a w namiocie. Będzie też młody. I będą RUSAŁKI NADBUŻAŃSKIE - piwka z Bestiariusza, uwarzone specjalnie na tę imprezę! Smile
Na miejscu podobno jest jakaś agroturystyka. Niestety, nie wie o niej nikt z Gminy. Powiedzieli mi o tym lokalsi, kiedy byłem 2 tygodnie temu na miejscu. Myślę, że powinno się udać znaleźć to miejsce i ewentualnie wynająć pokoje Smile
2. Kąpieliska niestety nie ma. Ale jakieś 5 - 7 km od Olszyna jest Malowa Góra, gdzie na Krznie od biedy można się kąpać. Widziałem kiedyś jak się tam młodzież kąpała Big Grin
Odpowiedz
#7
Agro? Proszę... Olszyn 20, 21-504 Rokitno 83 345 48 27 Chyba pan Piotr Poleszuk. Kąpielisko faktycznie na Krznie przy "przystani" kajakowej
Odpowiedz
#8
W tym agro zarezerwowałem dwa miejsca na nocleg piątek i sobotę dzisiaj rano. Nocleg 30 PLN. Są jeszcze dwa miejsca łóżkowe plus ewentualnie gleba (nie dopytywałem).
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#9
Ja planuje w piątek pokręcić się w okolicy Białej Podlaskiej (mapa: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1...90817&z=12 ) i wieczorkiem dotrzeć do Olszyny z kimą w namiocie. Smile

Krzychu ja cię na FB przykatowałęm a tu na forum wszystko jak wół napisane he he sorki
Odpowiedz
#10
No i? Jak było? Jak wrażenia z nowej bazy? Jakieś fotki? Bo te na FB to się nie liczą!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości