Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXIV Święto Roweru w Lubartowie
#11
Jadę z Wami.
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
#12
Dla tych, którzy wybierają się pierwszy raz (są tu tacy? Big Grin ) dodam, że warto zarejestrować się przez internet i wydrukować sobie kartę, żeby nie stać w ewentualnej kolejce na punkcie w Nasutowie Wink

Rado- może dodasz taką informację w pierwszym poście? Smile
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
(11-06-2017, 22:29)mraugorzata napisał(a): Rado- może dodasz taką informację w pierwszym poście?
Gotowe.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
Zarejestrowany Smile
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#15
Lecę z Wami. Szosówką, bo górala nie mam w LBN. Kiedyś nią te parę metrów piachu za punktem kontrolnym w Nasutowie przejeżdżałem, więc może tym razem też dam radę Wink. Najwyżej Hesos będzie znów szprychy wymieniał Tongue
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
(12-06-2017, 10:24)mariox napisał(a): Lecę z Wami. Szosówką, bo górala nie mam w LBN. Kiedyś nią te parę metrów piachu za punktem kontrolnym w Nasutowie przejeżdżałem, więc może tym razem też dam radę Wink.

Dasz radę aż takiej tragedii tan nie ma Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
zapisana Big Grin
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#18
(13-06-2017, 09:32)BettyBoom napisał(a): zapisana
Super! Zatem przekonamy się na własne oczy czy dokonałaś udanego zakupu nowego roweru Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
Przejadę się z wami.
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#20
No ładnie, ładnie. Zbiera się niezła wataha Wink Dołączą jeszcze do nas członkowie z KR Maksimum. Taką integrację lubię!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości