Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXIV Święto Roweru w Lubartowie
#41
(22-06-2017, 11:47)sobol napisał(a): Marzena - ale w celu wyrównania szans to na flaku jedziesz Tongue

Albo na MTB Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#42
Wojtek - to jeszcze nic - na masie krytycznej też z tego co czytałem mają zamiar być Big Grin
Odpowiedz
#43
(23-06-2017, 15:35)sobol napisał(a): Wojtek - to jeszcze nic - na masie krytycznej też z tego co czytałem mają zamiar być Big Grin

Mało tego ,obstawiają też Tour de Pologne i Tour de France. Shy
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#44
(23-06-2017, 15:39)JuraS napisał(a):
(23-06-2017, 15:35)sobol napisał(a): Wojtek - to jeszcze nic - na masie krytycznej też z tego co czytałem mają zamiar być Big Grin

Mało tego ,obstawiają też Tour de Pologne i Tour de France. Shy

Usunąłem post dot. KOD-u by nie reklamować. Zainteresowani znajdą na FB wydarzenie KOD jedzie na Święto Roweru ze swoimi flagami.  Tongue Jednocześnie zalazłem informację tamże, że wybierają się na Masę Krytyczną 30 IV 2017. Co organizatorzy tych dwóch imprez na to?
Odpowiedz
#45
Wojtek_Jacek- skąd mamy wiedzieć, co na to organizatorzy, skoro RL nie jest organizatorem ani Święta Roweru, ani Masy Krytycznej (swoją drogą masa nie ma organizatora). Jeśli chcesz odpowiedzi na to pytanie, to kieruj je do organizatora.

PS.
Zanim wpadnie tu któryś z adminów, przypominam o par. 3 pkt. 10 Regulaminu Forum.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#46
(23-06-2017, 16:52)mraugorzata napisał(a): Wojtek_Jacek- skąd mamy wiedzieć, co na to organizatorzy, skoro RL nie jest organizatorem ani Święta Roweru, ani Masy Krytycznej (swoją drogą masa nie ma organizatora). Jeśli chcesz odpowiedzi na to pytanie, to kieruj je do organizatora.

PS.
Zanim wpadnie tu któryś z adminów, przypominam o par. 3 pkt. 10 Regulaminu Forum.

Może organizatorzy tu zaglądają lub ktoś ich uprzedzi o takich próbach podpięcia się politycznego pod imprezę nic z tym niemającą wspólnego i stąd post. W wersji pierwotnej podałem pełne namiary do wydarzenia tej organizacji na FB po zastanowieniu wyrzuciłem cały post. Tak jak pisałem by nie reklamować i ze względu na par. 3 pkt. 10 Regulaminu Forum.
Co do masy ostatnio właśnie RL występował do miasta z informacją o takim przejeździe (stąd była asysta policji), a na plakacie Masy 30 czerwca widnieją loga czterech organizacji.
Odpowiedz
#47
Oficjalnie Masa nie ma organizatora, ale w rzeczywistości ktoś ją organizuje Big Grin Odpowiednie osoby Wink już wiedzą o wszystkim. Masa ma pozostać apolityczna i taka też będzie.
Ci nieoficjalni organizatorzy Masy Krytycznej mówią stanowcze NIE dla jakichkolwiek agitacji politycznych.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#48
(23-06-2017, 15:35)sobol napisał(a): mają zamiar być
Hmmm... Nawet wysiliłem się nieco aby znaleźć zapowiedź - niespecjalnie ambitni - nawet moje dziewczyny: niejeżdżąca, nieletnia (mocno) i rekonwalescentka planują przejechać większy dystans...
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#49
Zapisana, Big Grin Kolejne święto przed nami Big Grin
Jeśli jeździć to tylko rowerem ...  
CUBE LTD 29 PRO
Odpowiedz
#50
(23-06-2017, 22:15)monii233 napisał(a): Zapisana, Big Grin Kolejne święto przed nami Big Grin
Super! Zapraszamy na godz. 9.00 przy Biedronce Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości