Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXIV Święto Roweru w Lubartowie
#81
Hej Wink Ja z Magda też dziękujemy za wspólne kręcenie Smile szkoda że My szybko się odłączyliśmy i tylko Lubartów zaliczony, ale musieliśmy jakoś wrócić do domu Tongue u Nas 73km jak na pierwszy raz po baaaardzo długiej przerwie chyba nie jest źle Wink pozdrawiamy
Odpowiedz
#82

(25-06-2017, 21:57)dzikusek napisał(a): Hej Ja z Magda też dziękujemy za wspólne kręcenie
Cała przyjemność po naszej stronie Smile
Zapraszam na nasze bardzo rekreacyjne ustawki na tygodniu, np. jutro Smile http://forum.rowerowylublin.org/thread-9...#pid107231
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#83
Dzięki za super niedzielę Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#84
Wrocilysmy pół godziny temu Smile dziękuję za super towarzystwo w drodze na imprezę. Na miejscu musiałam zbierać siły na powrót. Dzieki za motywację, gdyby nie Wy dzisiaj nie zrobiłabym prawie 94 km!!! Nie dałam rady dobic do setki. Nie wiem jak jutro do pracy pójdę Big Grin jeszcze raz dziękuję, mam nadzieję, że wszyscy wrócili bezpiecznie. My tylko 3 razy zgubilysmy się w Dysie po nocy Big Grin

Psm roweru nie wygralysmy Sad
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#85
Dzięki za wspólny wyjazd . Szczególne ekipie z którą jechałem trasą nr.4
Odpowiedz
#86
Dziękuje za bardzo sympatyczny wyjazd, jak zawsze było MEGA u mnie skromnie 133km jak zrobię ze 2k to wyeksportuje ze spor tracker i wrzucę na kręć kilometry (nie krzyczeć że nie wrzucam regularnie) Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#87
Fajnie spędzony dzień, miło było Was znów zobaczyć Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#88
[Obrazek: 1b2e0d0f65abf2f3med.jpg]
Tyle było nas wczoraj na miejscu ustawki Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#89
Miło było was spotkać Big Grin Wczorajsze 117 km wpadło do koszyczka kręć kilometry Big Grin Pozdrowienia od zaprzyjaźnionego KRM dla zaprzyjaźnionego RL  Big Grin
Odpowiedz
#90
(25-06-2017, 21:29)Rado napisał(a): To był dobrze spędzony czas. Na starcie pod Biedronką sądzę, że było ponad 40 osób! Pięknie. Dziękuję Wam. Miłą niespodziankę sprawili nam Marta i Damian Big Grin, ale ta wyjątkowa okazja będzie zasługiwała na oddzielny wątek na forum. Póki co, rezerwujcie sobie termin na 9 września! Dziękuję również za udział reprezentantów zaprzyjaźnionego klubu KR Maksimum - oby więcej wspólnych wyjazdów.
Zaliczyliśmy dziś Lubartów, Kozłówkę, w której popełniliśmy piękne zdjęcie w ramach kampanii Kręć Kilometry, potem pojechaliśmy do Firleja pomoczyć nogi, następnie powrót do Lubartowa na grochówkę, której nie było, no i powrót do Lublina. Ponad 100 km na liczniku pyknęło.
Aha, witamy kolejnego szoszona w RLu - brawo Marecky Tongue
Aż 3 fotki z dzisiejszego dnia: https://goo.gl/photos/LnTH2C85LTw2kWpf6

Pod Biedronką naliczyłam 43 osoby. Szkoda, że nasza grupa nie była zgłoszona, bo mielibyśmy puchar. 2 miejsce zajęła grupa 45 osób, a 3 miejsce - 26. Mielibyśmy brąz.
Dziękuję wszystkim Smile Zaliczyłam 94km
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości