Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.06.2017, godz. 18.00, Spółdzielczości Pracy/Związkowa - ZMIANA TERMINU
#1
Co by tygodnia nie zaczynać tylko poniedziałkowym szokiem związanym z pracą, to po pracy proponuję trochę pokręcić na rowerze Smile
Tym razem trasa po północnej stronie Lublina, start ze skrzyżowania Spółdzielczości Pracy/Związkowa, powrót od strony Choin. Pewnie coś około 30km, nawierzchnia mieszana, tempo bardzo rekreacyjne.
Tradycyjnie na około 2 godziny przed ustawką sprawdźcie sobie czy nic się nie zmieniło. W przypadku deszczu nie jadę.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile

EDIT: Pogoda taka średnia, dodatkowo jeszcze siedzę w pracy i ciężko będzie mi się wyrobić na ustawkę, więc już teraz podaję info o zmianie terminu na 13.06.2017. Godzina, miejsce zbiórki i trasa bez zmian.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Ale jak to..... Tak na drugim końcu miasta?!  Cry Huh

Zobaczę co da się zrobić i postaram się być  Smile  Big Grin
Odpowiedz
#3
Planuję się pojawić. Mam niedosyt po sobotnio-niedzielnym i kręceniu się po mieście . Pochwalam zmianę kierunek na północny Smile .
Odpowiedz
#4
Pogoda taka średnia, dodatkowo jeszcze siedzę w pracy i ciężko będzie mi się wyrobić na ustawkę, więc już teraz podaję info o zmianie terminu na 13.06.2017. Godzina, miejsce zbiórki i trasa bez zmian.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Znowu Damianie prześcignąłeś mnie z ustawką, a tak chcialem zaprosic na lajtowe kółeczko, gdzieś płd/zach.
Dalej będą ludzie palcem wytykać, od ścigantow buraczanych wyzywać, jak mam z tym żyć?

Chociaż może cukiernią bym przekupił.....
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
(12-06-2017, 18:34)Bart napisał(a): Znowu Damianie prześcignąłeś mnie z ustawką, a tak chcialem zaprosic na lajtowe kółeczko, gdzieś płd/zach.
Bart, to wrzucaj coś np na środę. Ja w środę nic nie planuję.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
Możliwe, że spóźnię się jakieś 5-7minut.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Stawię się!
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#9
Dzięki za wspólne kręcenie Smile Razem z Fazim wykręciliśmy około 60 osobokilometrów, było trochę nowych dróżek, a trochę dawno niejeżdżonych. Kilka pstryków: https://goo.gl/photos/ax2v2LS7MAXpMaQ77
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
Było bardzo sympatycznie, kilka nowych dróżek w dobrze znanym terenie. Dzięki Damian.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości