Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe kółko
#1
Siemka!
Jako, że w okolicy przebywam stosunkowo od niedawna, a rowerem jestem tu powiedzmy na poważnie pierwszy raz na dłuższy okres mam pytanie do tak zwanych tubylców ( ;-) ):
- gdzie najlepiej w lublinie złożyć koło na tył do mtb? tj gdzie wyjdzie optymalnie tanio i dobrze + ewentualnie jest na stanie jakiś dostępny wybór części na które możnaby się zdecydować?
Odpowiedz
#2
Chyba cyklo lub witeska. Cyklo na wigilijnej choc ceny maja spore, zlóż cos w necie np na centtrum rowerowe lub bikestacja kolega skladał i super cena nizsza niz lbn i do tej pory zyje wiecSmile
Odpowiedz
#3
Ja polecam udać się po części do Witeski - ma raczej najtaniej w mieście, często także taniej niż w necie jest. Dużym minusem jest to, że na części u niego trzeba zazwyczaj trochę poczekać. Jak już będziesz je miał to polecam składanie u Tuory (a jednak! Wink lub w Centrali Rowerowej.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Ja złożyłem koło do górala w Cyclo około 5 lat temu, a na góralu jeżdżę cały rok i jedyne co musiałem robić, to podciągnąć szprychy jakiś czas temu :) No ale nie wiem czy teraz też tam dobrze robią...
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości