Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowy Lublin w Decathlon-ie - 8 września
#11
Zedytowałem 1szy post Noorbiego - wstawiłem plakat imprezy w wykonaniu Jego :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
Jest już wydarzenie na FB: https://web.facebook.com/events/1814231258654787/
Procedura znana: klikamy, lubimy, udostępniamy, zapraszamy znajomych.
Oczywiście udział RL'a w Targach Sportu Decathlon ma swoje drugie dno, chodzi o dobre zaprezentowanie się RL'a i ewentulane przyszłe wsparcie sponsorskie na przyszłych imprezach organizowanych przez RL.
Co prawda w tym roku była wystosowana prośba do Decathlon Węglinek o wsparcie dla III Lubleskiego Maratonu Turystycznego - niestety bez odzewu, ale Zarząd podjął słuszną decyzję o "nie paleniu mostów" i dlatego też wchodzimy współpracę z Decathlon'em.
Zatem proszę o zainteresowanie się "tematem" i wsparcie, chociażby przez kilka kliknięć myszką Smile
DZIĘKI!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
"Pomarańczowi" w akcji  Smile

[Obrazek: 733125_600.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Jakoś nie kompletnie . Nie powinno być orange full ?
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
(08-09-2018, 22:08)Ex Driver napisał(a): Jakoś nie kompletnie . Nie powinno być orange full ?
W zasadzie powinno Smile - nie wszyscy przyjechali rowerami, ale i tak było suuuuper. Nie spodziewałem się, że tak fajnie to wyjdzie. Dzięki wszystkim, którzy odwiedzili/wsparli nasze stoisko.
Tak nieskromnie napiszę, że patrząc na inne stoiska pozostałych "wystawców", to nasze wypadło baaaardzo dobrze!
Fotki: https://photos.app.goo.gl/xHUGhVJnWhc56k6WA
Aha, i już mamy zaproszenie na kolejną taką imprezę w Decathlon Czechów, ma być jeszcze większa, bardziej medialna - data: 08.12.2019. Oczywiście wchodzimy w to! Big Grin
PS1. trzeba będzie tylko przygotować jakiś większy monitor, najlepiej minimum 40" Smile
PS2. jak widać na zdjęciach ta impreza była jednocześnie premierą stowarzyszeniowej przyczepki, której budową "się zajęli" Noorbi i Mariobiker - dzięki!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości