Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja Kręć Kilometry
#1
[Obrazek: 9f87cfcf8e9a74ffmed.jpg]
Jest nam miło poinformować, że nasze Stowarzyszenie zostało oficjalnym Partnerem Społecznym ogólnopolskiej akcji "Kręć Kilometry". Akcję prowadzi Fundacja Allegro -  All For Planet.
W ramach akcji można wygrać atrakcyjne nagrody nie tylko dla siebie, ale - przede wszystkim Smile dla swojego miasta. W 5 zwycięskich miastach zostanie zorganizowane Allegro Tech Days - mające przybliżyć nowoczesną technologię i nauczyć  korzystać z niej zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Pokazy robotów i innych technologicznych wynalazków, warsztaty programowania maszyn i zabawek oraz wiele innych atrakcji.

By wejść do gry należy pobrać darmową aplikację na swój telefon i przed jazdą rowerem ją uruchomić (ewentualnie użytkownicy Endomondo mogą przepisywać swoje jazdy rowerem). W ten sposób zbieramy kilometry dla Lublina Smile

Obecnie Lublin zajmuje 25. miejsce - 21688 km - słabiutko, jak na tak duże miasto...
Ranking miast tutaj: http://kreckilometry.pl/rywalizacja

Zapraszamy do aktywnego udziału w rywalizacji miast, połączmy nasze siły i pokażmy, że razem możemy więcej! Smile

Szczegóły akcji: http://kreckilometry.pl/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
W sumie w pierwszym poście nie napisałem, ale nasze Stowarzyszenie poprzez udział w kampanii nic materialnego nie uzyska, lecz wiadomo, że nie o to chodzi.
Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i promocję naszego miasta na rowerowej mapie Polski.
Jeśli komuś powyższe powody są niewystarczające Wink by przyłączyć się do akcji, to można powalczyć o jakieś nagrody:
[Obrazek: 497ec7b9c53eaf40med.jpg]
Coś tam o nagrodach: http://kreckilometry.pl/wygrywaj#nagrody

Jeszcze istotne INFO:
By wziąć udział w zabawie nie trzeba instalować dedykowanej aplikacji Kręć Kilometry. Wystarczy, że masz konto na Endomondo, Stravie lub Runnkeeper i możesz swoje wycieczki/treningi eksportować na konto Kręć Kilometry wybierając miasto, dla którego "darujesz" swoje km Smile
I co ważniejsze w ten sposób można "podarować" swoje km począwszy od tych przejechanych już od 1 maja 2017! (wtedy ruszyła kampania). Jak to zrobić? Szczegóły tutaj: http://kreckilometry.pl/aplikacja
Ja tak właśnie zrobiłem i wpadło na konto Lublina 1000 km, dzięki czemu wskoczył o 2 miejsca w górę w rankingu miast Big Grin
ZAPRASZAM DO AKTYWNEGO UDZIAŁU.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Ode mnie dodatkowe ok. 600km.
Odpowiedz
#4
Ja dołożyłem 570 km.
Odpowiedz
#5
(13-06-2017, 20:29)Noorbi napisał(a): Ode mnie dodatkowe ok. 600km.
(13-06-2017, 20:43)MarekK napisał(a): Ja dołożyłem 570 km.
Pięknie Panowie! I właśnie o to chodzi. Super! Wspólnymi siłami inne miasta zaoramy Tongue
Lublin już wskoczył na 20 miejsce! Przed nami jest Stalowa Wola, która nas wyprzedza o ok. 1 500 km.
Kto da więcej? Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Ode mnie 1765 km.
I dwa oczka do góry na 18 miejsce Smile
Odpowiedz
#7
(13-06-2017, 22:27)KPaweł napisał(a): Ode mnie 1765 km.
I dwa oczka do góry na 18 miejsce
Wow! Dzięki Paweł! Szybko pniemy się w górę. Tak trzymać!
Przed nami kolejny Punkt Kontrolny do przejechania Wink Skierniewice - 34 162 km
Gonimy! Gonimy! Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
Pomysł świetny. Ale jaka jest pewność, że przejechano km rowerem, a nie TIRem. Może to idiotyczne pytanie, ale pomysłowych Dobromirów dostatek  Tongue
Odpowiedz
#9
1100 moich importowane ze stravy Tongue
Odpowiedz
#10
(13-06-2017, 23:20)Wojtek_Jacek napisał(a): Ale jaka jest pewność, że przejechano km rowerem, a nie TIRem.
Miasto które będzie na pierwszym miejscu będzie musiało przedstawić wszystkie tracki na potwierdzenie kilometrów, potem komisja kolegialnie sprawdzi trasy czy da się tamtędy przejechać czymś innym niż rowerem, a potem zostaną sprawdzone prędkości - jak w tachografie Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości