Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja Kręć Kilometry
#11
(13-06-2017, 23:20)Wojtek_Jacek napisał(a): Pomysł świetny. Ale jaka jest pewność, że przejechano km rowerem, a nie TIRem. Może to idiotyczne pytanie, ale pomysłowych Dobromirów dostatek  Tongue

No tak. Nie róbmy nic bo na pewno ONI chcą nas oszukać i skrzywdzić...
Odpowiedz
#12
Dołożyłam i ja 923 km  Smile
Smile)))
Odpowiedz
#13
Brawo!
Rozkręcamy się! Miejsce 17. Lublin - 35161 km. Przed nami na 16. miejscu Szczecin z wynikiem 36451 km.
@Wojtek_Jacek, spokojnie, nikt nie będzie jechał TIRem lub innym autem ze średnią +/- 25 km/h. Użytkownicy mobilnych aplikacji rejestrujących treningi grają fair play. Każde "oszustwo" łatwo wykryć, zwłaszcza na podjazdach, więc luzik.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
Jakie aplikacje polecacie samą Kręć Kilometry a może lepiej Endomondo, Stravie czy Runnkeeper i import. Które z nich są najmniej zawodne. Wersje pro czy darmowe. Opinie o Kręć Kilometry nie zachęcają. Używam OsmAnd+ jako mapnika, nawigacji i rejestratora trasy i niekoniecznie bym chciał zaśmiecać sobie tel. kolejną aplikacją. @Rado już wiem +/- 25 traktorem się da   Big Grin

Ps. Doczytałem w regulaminie: „Istnieje możliwość importu aktywności z pliku gpx oraz z aplikacji mobilnej Endomondo, Strava oraz Runkeeper z poziomu panelu Użytkownika, dostępnego po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie kreckilometry.pl”

W innym miejscu znalazłem: Jak przerzucić aktywność z Endomondo do Kręć kilometry - poradnik.
Po zakończeniu aktywności z Endomondo wchodzimy na swoje konto w komputerze i wybieramy "Trening" - "Treningi". Widzimy miesiąc z wszystkimi aktywnościami, a poniżej ostatni trening. Nad mapką z treningiem są 3 ikony Facebook, Twitter i mała strzałeczka. Klikamy na strzałkę i drugie pole od dołu to "eksportuj". Klikamy na nie i zaznaczamy "format GPX". Zostaje utworzony plik z treningiem i zapisany w folderze "pobrane". Następnie wchodzimy w aplikację "kręć kilometry" klikamy na "dodaj aktywność" a następnie "przeglądaj" w folderze "pobrane" szukamy plik z rozszerzeniem .GPX. klik w "otwórz" i już wczytane. Następnie klikamy w "typ" gdzie wybieramy rodzaj odbytego treningu" i na koniec "dodaj aktywność". I to wszystko. Brzmi może skomplikowanie, ale jest intuicyjne i wymaga zaledwie kilku kliknięć. Liczy się każda aktywność, nie tylko rower czy bieganie. Na liście wyboru jest nawet "wózek inwalidzki", a jak zabraknie rodzajów aktywności na liście, zawsze pozostaje przycisk "inne".

Sprawdziłem w międzyczasie  Big Grin nim dostałem odpowiedz.
Da się zaimportować pliki *.gpx przez stronę internetową. Nie potrzebne są żadne aplikacje ww. a jedynie coś co zapisuje ślad. W moim przypadku osmAnd+
To co zarejestrowałem osmAnd+ wrzuciłem i wyszło mi tylko 268 km  Sad ale jakiś już kamyczek na konto Lublina  Big Grin
Dalej mam wątpliwości czy takich plików nie da się powielić na inne konta. Podejrzane wygląda Warszawka w rankingu  Tongue czym oni tam jeżdżą  Tongue
Odpowiedz
#15
(14-06-2017, 08:11)Wojtek_Jacek napisał(a): Niestety nie mam miejsca w telefonie na aplikację Kręć Kilometry, a jest niezbędna.
Nieprawda, wystarczy mieć Stravę, Endomondo czy też Runnkipera Big Grin i poprzez dodawanie swoich aktywności wesprzeć konto Lublina.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
(14-06-2017, 10:12)Rado napisał(a):
(14-06-2017, 08:11)Wojtek_Jacek napisał(a): Niestety nie mam miejsca w telefonie na aplikację Kręć Kilometry, a jest niezbędna.
Nieprawda, wystarczy mieć Stravę, Endomondo czy też Runnkipera Big Grin i poprzez dodawanie swoich aktywności wesprzeć konto Lublina.

Aktualizowałem post  Tongue
Odpowiedz
#17
(14-06-2017, 08:11)Wojtek_Jacek napisał(a): Dalej mam wątpliwości czy takich plików nie da się powielić na inne konta. Podejrzane wygląda Warszawka w rankingu Tongue czym oni tam jeżdżą Tongue
Oj Wojtku, czyżby spiskowa teoria dziejów? Wink Trochę wiary w ludzi!
A co do stolycy, to po prostu tam mają więcej rowerzystów niż inni.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
W stolicy to chyba Holden ostro kręci, więc pewnie dlatego tyle kilometrów mają Big Grin Ale coś ostatnio pisał chyba na fb, że mu się nie chce, więc pewnie statystyki im spadną Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
@Rado wiesz przecież, że polak potrafi... Tak czy inaczej żona zostanie zaopatrzona w aplikację rejestrującą ślad w gpx. I nieważne czy na zakupy czy na wyprawy będzie śledzona  Big Grin Nie będę sam się przecież męczył  Big Grin A wierzę w żonę  Tongue To jest patriotyzm lokalny  Big Grin
Odpowiedz
#20
(14-06-2017, 10:59)Wojtek_Jacek napisał(a): żona zostanie zaopatrzona w aplikację rejestrującą ślad w gpx
Tak trzymać!
PS. 1. Lublin był przez chwilę na 13. miejscu, ale Bydgoszcz znowu nas wyprzedziła.
PS. 2. Mam prośbę, jeśli ktoś ma konto na Endomondo, to proszę na grupie lubelskiej napisać posta z prośbą o wsparcie akcji + link do kampanii. Już to uczyniłem na Stravie w grupie "Lublin" oraz "Rowerowy Lublin".
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości