Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton Rowerowy Dookoła Polski - 3130 km w 10 dni
#21
KOSMOS Exclamation Exclamation Exclamation
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
Jeśli chodzi o Kosolę to mega wyczyn.
Wszystko ogarnąć samemu i jeszcze taki czas!!!
Odpowiedz
#23
Mega wyczyn.
Marjo coś tam pomamrotał ,że może za 2 lata zrobić w wersji 14- 16 dniowej czy coś takiego./ taki mrdp. dla śmiertelników/.


Szacun dla tych co startowali i w tym ,
i w poprzednich edycjach.
Spore emocje.
Osobiście kibicowałem tym bez zapkecza-"samowystarczalnym"
Odpowiedz
#24
Od ponad tygodnia obserwuję relację i jestem w szoku. Pozostało do końca limitu czasowego 14 godzin, pierwsze robo-bajki dojechały już dawno, 20 osób już po mecie i odpoczywa, 12 osób zrezygnowało z różnego powodu, a 9 osób, praktycznie bez szans zmieszczenia się w terminie pedałuje dalej walcząc ze wszystkim. Sam "ogon" jeszcze walczy i jedzie dalej. :O

I moje pytanie: czy organizator już się zwija z PK czy jednak czekają na ostatnich maruderów?
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#25
(28-08-2017, 21:44)tkt napisał(a): I moje pytanie: czy organizator już się zwija z PK czy jednak czekają na ostatnich maruderów?

Tomku na tym maratonie jedynym miejscem z obsługą jest start/meta.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#26
(28-08-2017, 20:48)andriu68 napisał(a): Marjo coś tam pomamrotał ,że może za 2 lata zrobić w wersji 14- 16 dniowej czy coś takiego./ taki mrdp. dla śmiertelników/.
"

Fajna sprawa, tylko skąd wziąć tyle wolnego?
Odpowiedz
#27
Co prawda limit na przejechanie tego morderczego ultramaratonu upłynął wczoraj o godz. 12.10, to nadal jeszcze kilka osób walczy by dojechać do mety. Trzymajmy za nich kciuki!
A jeśli ktoś chce docenić niesamowity wynik zwycięzcy MRDP w kategorii Total Extrem - Kosmy Szafraniaka, to można na niego głosować na FB tutaj: https://web.facebook.com/LeszczynskiSpor...5980509122
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości