Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.06. godz.11:30 pętla autobusowa na Rumiankowej, Ekspedycja Wąwozy 2017
#11
Jednak jestem zmuszony zrezygnować ze zdjęcia.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#12
Pogoda wymarzona, wszystko więc jasne. Ostatnie pożegnania z rodziną i zapraszam  Tongue Do zobaczenia na miejscu. Bez odbioru.
Odpowiedz
#13
Jak Kolega Juras leci w takie kulki, to mnie tez nie bdzie.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
Wow! Dawno nie byłam na żadnej ustawce, na której byłoby tyle terenu. Shrek w końcu przypomniał sobie co to maseczka błotna Big Grin
Dzięki Tom! Rób więcej takich wyjazdów Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#15
Fajny wypad i oby takich więcej. Do następnego! Piątka  Smile
Odpowiedz
#16
Oj, dobre to było!
Brawo za organizację Tom. Było tak jak miało być: wąwozy, podjazdy i zjazdy terenowe, błoto uniemożliwiające kręcenie się kół, krzaczory, chaszcze, pokrzywy 1,5 metrowe, komary. Był czas na zdjęcia, na przerwę pod sklepem, pełna rekreacja terenowa. Nikt nie stał nad nami i nie patrzył niecierpliwie na zegarek. Znaczy się było RE-WE-LA-CYJ-NIE! Tomek wyznaczył nowy trend w ustawkach - kierownik stawia lody każdemu! Smile Dzięki Tomek, a Paweł częstował nas czekoladą - również dzięki. Co do Pawła - to była Jego pierwsza ustawka z RLem - doskonale sobie poradził jak na taką hardkorową trasę. Witamy Cię w naszym forumowym gronie i zapraszamy do udziału w kolejnych ustawkach.
Jeszcze fotki ode mnie: https://goo.gl/photos/5g3tKGMbCE36YSE27
Zdjęcia są opisane przeze mnie, by zobaczyć podpisy należy kliknąć literkę "i" w prawym górnym rogu Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
A teraz zajmie głos kierownik całego tego zamieszania Big Grin

Ekspedycja Wąwozy AD 2017 była bardzo kameralna. A miałem przyjemność w niej brać udział wspólnie z Mraugorzatą, Radem, Janem Grudzińskim i Pawłem Prezesem, kolegą, który tak jak już wspomniał Rado, debiutował na ustawce RL.


Trochę wrażeń było, były momenty  Tongue były widoki i o to chodziło. No i oczywiście próba max. dawki terenu.

Taki relaks w niedzielę, przy pięknej pogodzie. No może nawet momentami zbyt mocno przypiekało.
Dzięki wszystkim i do następnego razu.

PS

Rado co za błysk w oku! Big Grin no no

Update:
Byłbym zapomniał, jeszcze coś dla fanów statystyk
[Obrazek: Af78nj.jpg]
Wybaczcie, zdjęcie wykonane w technologii "kalkulator robi lepsze"
Odpowiedz
#18
(18-06-2017, 21:43)Tom napisał(a): PS
Rado co za błysk w oku! Big Grin no no
Big Grin
Byłbym zapomniał, dzisiejsza trasa: https://www.strava.com/activities/1042732644
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie mnie do zacnego grona cyklistów  Wink do zobaczenia!
Odpowiedz
#20
Z małym poślizgiem czasowym, ale co to za poślizg w obliczu filmu z Żubra... Tongue
Oto on:
https://www.youtube.com/watch?v=b8qJOxx1...e=youtu.be
I od razu kilka "wyjaśnień":
1. Uwierzcie mi, nie chcecie włączać głośników Big Grin
2. Po raz 1szy robiłem postprodukcję w bardzo rozbudowanym programie Pinnacle Studio, nie obczajam go jeszcze, nie znalazłem opcji dołączenia "swojej" muzyki.
3. Instrukcja obsługi tego programu to ponad 300 stron.
4. Jako soundtrack miał być jakiś Sławomir, Pearl Jam, czy coś w tym stylu... Wink
5. Filmik jest jeszcze za dłuuuugi o jakieś 3 minuty, ale skracałem ile mogłem.
6. Tęsknię za intuicyjnym Windows Movie Maker!
7. Może następnym razem będzie lepiej, ale nie obiecuję.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości