Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.06 godz. 12.30 LKJ
#1
Na refleks, bo na radyjku nie można się umawiać Wink
Jadę wkoło zalewu, nie dla przyjemności, dla wsparcia Lublina, bo Kraków nam ucieka w rankingu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
O widzisz Radku, można? Można! Wink Zasadniczo jestem w pracy, jakbym miał wolne, to może bym się dołączył dla przyjemności, bo nie mam żadnych urządzeń rejestrujących ślad, więc z moich kilometrów Lublin nie skorzysta. Z tym że nie wiem, czy można się ewentualnie dołączyć dla samej przyjemności Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Będę.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Pierwszy!
Dzieki!
Do nastepnej! 
Wink
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#5
Jednak ustawki na refleks mają sens Smile
Na starcie pojawiła się Mraugorzata, ledwo co wsiedliśmy na rowery i pojawił się Endriu68, który wracał z odprowadzania ultrasów na Bryzę, a zaraz potem dojechał do nas Bart. Endriu spieszył się do pracy, więc pojechał w swoją stronę. My we trójkę wcale nie objechaliśmy zalewu, zmieniliśmy plan na ambitniejszy Wink  Do tego stopnia, że w Tereszynie Bart stwierdził, że jeszcze dokręci parę kaemów dla Lublina (jakby mało Mu było po porannym Kazimierzu). Postawa godna podziwu Smile
[Obrazek: 0c147020b917490bmed.jpg]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
(16-06-2017, 14:32)Bart napisał(a): Pierwszy!
Dzieki!
Do nastepnej! 
Wink

Wyczuwam tu taki sam przekręt jak w Międzychodzie (Międzychodziu?).
Bart nakręcił najwięcej, odbił ode mnie i Rada w Tereszynie i poleciał na Radawczyki, a wpisuje się jako pierwszy  Huh
Parę km zebrane, dzięki Smile a następnym razem dawajcie znać na czym jechać, bo się trochę na shreku umęczyłam.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Bardzo ładnie Smile Jak widać czasem chyba trzeba trochę postraszyć na radyjku żeby coś się ruszyło Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Halooo, odbiłem, ale zaraz w prawo skręciłem i was goniłem, bo mi smutno było tak samemu.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości