Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19/06/2017 g 17:30 biedra na choinach - EDITED
#11
Nono, a my z Damianem jezdzimy wlasnie na monocyklach dookola stadionu....
Kolego? pokaz foty, wtedy bedziemy rozmawiac.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#12
Dzięki Sobolowi za organizację, Noorbiemu za trasę, a całej reszcie za to, że nie było kiedy zmarznąć na trasie Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
Drugi. Dzięki wszystkim za mile spędzone popołudnie/wieczór. Ode mnie ok 85 wpadło.
Odpowiedz
#14
(19-06-2017, 22:19)Bart napisał(a): Nono, a my z Damianem jezdzimy wlasnie na monocyklach dookola stadionu....
Kolego? pokaz foty, wtedy bedziemy rozmawiac.

Zapraszamy do zalogowania na strave - tam masz 2 moje i 2 prezesa

Za ustawkę z prezesem +5 do zajebis******ci Tongue

Co do monocykla - nawet jakbym zobaczył to bym nie uwierzył Tongue
Odpowiedz
#15
Dzięki za lajtową przejażdżkę w fajnym towarzystwie  Smile Jedyne czego zabrakło to lodów w Kozłówce Tongue były co prawda w sklepie ale to nie to samo Tongue
Odpowiedz
#16
Ustawka zaliczona, pięknie się kręciło z Wami. Dzięki.
Ode mnie leci 87 km na konto Lublina.
Traska: https://www.strava.com/activities/1044659834
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
(19-06-2017, 22:41)Bondi napisał(a): Dzięki za lajtową przejażdżkę w fajnym towarzystwie  Smile  Jedyne czego zabrakło to lodów w Kozłówce Tongue były co prawda w sklepie ale to nie to samo Tongue

To w sumie trochę moja wina - człek zapomniał że muzea w poniedziałek pozamykane - liczyłem że namiot będzie otwarty a tu niestety nici Sad

Także mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa - wybaczcie - na następny raz się poprawię  Big Grin
Odpowiedz
#18
(19-06-2017, 22:41)Bondi napisał(a): Jedyne czego zabrakło to lodów w Kozłówce Tongue
Nie było lodów w Kozłówce???? To co to za ustawka?? Tongue
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
(19-06-2017, 23:00)damian.s napisał(a): Nie było lodów w Kozłówce???? To co to za ustawka?? Tongue

Damian- uczę się od Ciebie - jak najmniej sklepów po drodze Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości