Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.06.2017, godz. 18.00, Łukoil JPII
#1
Około 30-35km, asfalt i drogi gruntowe różnej jakości, tempo bardzo rekreacyjne, powrót od strony Raszyńskiej.
W przypadku deszczu nie jadę. Na 1-2 godziny przed ustawką sprawdźcie sobie czy nic się nie zmieniło.
Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Nie ma lipy, trzecie miejsce w rankingu na nas czeka! Trzeba ciułać te kilometry! Zatem będę!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Damianie,
ja dla Ciebie opony zmieniłem, Rado zrezygnował ze spaceru z kotem do sklepu, nie ma czasu na sprawdzanie czy się zmieniło, czy nie, trzeba kręcić.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Pierwszy! Czuję niedosyt, bo tak szybko uciekaliśmy przed burzą, że już potem nie pojechaliśmy na kebsy... Na pocieszenie Henia właśnie robi zapieksy, takie na ostro.
Fotki: https://goo.gl/photos/61CQmkSXBCfBJAis7
Aha, dziękuję za miłe kręcenie, było dużo nowych ścieżek. Damian jak wymyśli trasę, to zawsze jest ciekawie.
Ode mnie 40 km na konto Lublina.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Dzięki za przejażdżkę , było ciekawie i odrobinę dramatycznie gdy uciekaliśmy przed deszczem Smile
Odpowiedz
#6
Dzięki za wspólne kręcenie Smile Na starcie pojawiły się cztery osoby, a w okolicy Tereszyna zgarnęliśmy Szymka. Trochę nowych ścieżek odkryliśmy - warto to powtórzyć około połowy lipca, kiedy zboże będzie już złote.
Kilka zdjęć: https://goo.gl/photos/MBxiG4xDWy9AR5xN6
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
"Upolowałes", Damian, moje auto na parkingu Smile
Odpowiedz
#8
Dziekuje Koledzy za wspolne trzepanie km wyszukanymi sciezkami.

Radziu...ja myslalem ze to foty zapieksow beda........
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
(26-06-2017, 22:00)Bart napisał(a): Radziu...ja myslalem ze to foty zapieksow beda........
To byłoby bardzo nieładnie z mojej strony.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Bart a czy można liczyć na twoją obszerną fotorelację z tej wyprawy ?Smile bo widziałem że trochę pstrykałeś, Smile
Chciałbym zobaczyć m.in. ucieczkę przed burzą Smile
dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości