Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czerwcowa MK śladami Komisarza Maciejewskiego, 30.06. Pl. Teatralny, godz. 18.00
#1
[Obrazek: bf4e8149e52e47bfmed.jpg]
Takiej Masy Krytycznej w naszym mieście jeszcze nie było! Jedyna taka okazja by uczestniczyć w takim wydarzeniu!

"30 czerwca w Lublinie odbędzie się wyjątkowa Masa Krytyczna, której gościem specjalnym będzie Marcin Wroński, autor retro kryminałów o Komisarzu Zygmuncie Maciejewskim. Rowerzyści wyruszą w około trzynastokilometrową trasę, odwiedzając rejony miasta pojawiające się w twórczości pisarza. Na trasie przejazdu znajdą się między innymi miejsca gdzie mieszkał i pracował Maciejewski, a także ciemne punkty na mapie przedwojennego Lublina, w których bywał by rozwiązywać najmroczniejsze zagadki opisane w kryminałach.

Przejazd swoją obecnością uświetni również Lubelskie Towarzystwo Retro Cyklistów. Jest to grupa miłośników zabytkowych rowerów i związanej z nimi historii. W zbiorach Towarzystwa znajduje się prawdziwa perełka. To niezwykle rzadki rower wyprodukowany w przedwojennym Lublinie w fabryce Władysława Świąteckiego. Retrocykliści podzielą się z uczestnikami imprezy ciekawymi informacjami o dawnych lubelskich rowerach".

Chyba nie trzeba Was specjalnie namawiać na tak wyjątkową Masę? Big Grin Przybywajcie licznie całymi rodzinami. Impreza została oficjalnie zgłoszona do odpowiednich organów, a o nasze bezpieczeństwo zadba policyjna obstawa.

Żeby Masa ta była jeszcze bardziej wyjątkowa, to apeluję o przywdzianie stylowych ubrań, dodatków, akcesoriów rowerowych, itp.  podkreślających klimat przedwojennego Lublina!

Do zobaczenia!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Tomo ostro działa promując Masę:
http://centrum.fm/kryminalna-masa-krytyc...ez-lublin/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Zapowiada się ciekawie,planuje być Smile
Odpowiedz
#4
Ja też zamierzam się pojawić, tylko w co się ubrać. ..
,, apeluję o przywdzianie stylowych ubrań, dodatków, akcesoriów rowerowych, itp. podkreślających klimat przedwojennego Lublina''
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#5
Będę. Mogę się przebrać za rycerza, czy będzie wiocha?
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#6
(29-06-2017, 00:51)BettyBoom napisał(a): Będę. Mogę się przebrać za rycerza, czy będzie wiocha?
Każde przebranie mile widziane Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Ja się na pomarańczowy ubiorę- bo ani weny ani czasu nie ma
Odpowiedz
#8
(29-06-2017, 10:07)sobol napisał(a): Ja się na pomarańczowy ubiorę- bo ani weny ani czasu nie ma

Materiałowe spodnie oraz koszula i już masz najpopularniejszy strój wśród przedwojennych mężczyzn Smile
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#9
Mimo, że nie mam czasu na odpowiednie przebranie się, to na pewno w "lajkrze" nie przyjadę. Niech ta Masa będzie wyjątkowa - bezlajkrowa Tongue
I jeszcze info na Lublin112: http://www.lublin112.pl/najblizszy-piate...jewskiego/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Uwielbiam czytać komentarze na lublin 112 Smile
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości