Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czerwcowa MK śladami Komisarza Maciejewskiego, 30.06. Pl. Teatralny, godz. 18.00
#11
(29-06-2017, 21:01)kitaq napisał(a): Uwielbiam czytać komentarze na lublin 112
Ja nie czytam, zamiast tego wolę napić się kawy - też podnosi ciśnienie Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
(29-06-2017, 22:45)Rado napisał(a): Ja nie czytam, zamiast tego wolę napić się kawy - też podnosi ciśnienie

Mnie komentarza z Lublin112 nie ruszają bo w większości są to arcygłupie wypociny internetowych trolli z małym rozumkiem.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#13
(29-06-2017, 20:36)Rado napisał(a): Niech ta Masa będzie wyjątkowa - bezlajkrowa Tongue

W takim razie mam typowy kobiecy problem- nie mam w co się ubrać  Cry
Ale coś się wymyśli i będę Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#14
Będziemy ciekawie wyglądali na afterparty przy globusie. Taka SYTUACJA .
Odpowiedz
#15
To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
Cały klimat Masy zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.Retro cykliści bombowi aż chciałoby się przenieść w tamte czasy Smile
No i frekwencja ogromna Smile Fajnie było,dzięki! Smile
Odpowiedz
#17
(30-06-2017, 23:35)Rado napisał(a): To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile


A ktoś kiedyś mówił (cz też pisał), iż tematyczne masy nie mają sensu. Jednak te słowa mają nijak się do frekwencji.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#18
Na MK przyjeżdżam średnio raz w roku Tongue chociaż w 2016 chyba nie byłam ani razu. Widzę wiele pozytywnych zmian, które zaszły, zatem nie pozostaje mi nic innego, jak tylko pojawiać się częściej Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#19
(01-07-2017, 08:25)Jakub.P napisał(a):
(30-06-2017, 23:35)Rado napisał(a): To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile


A ktoś kiedyś mówił (cz też pisał), iż tematyczne masy nie mają sensu. Jednak te słowa mają nijak się do frekwencji.

Muszę się przyznać do błędu. Byłem jedną z osób którym nie podobał się pomysł mas tematycznych. Wczoraj bawiłem się świetnie.
Odpowiedz
#20
(01-07-2017, 11:01)Noorbi napisał(a):
(01-07-2017, 08:25)Jakub.P napisał(a):
(30-06-2017, 23:35)Rado napisał(a): To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile


A ktoś kiedyś mówił (cz też pisał), iż tematyczne masy nie mają sensu. Jednak te słowa mają nijak się do frekwencji.

Muszę się przyznać do błędu. Byłem jedną z osób którym nie podobał się pomysł mas tematycznych. Wczoraj bawiłem się świetnie.

Akurat to nie do Ciebie
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości