Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.06.2017, godz. 18.00, stary most na Kalinie - ustawka nr 98 ;)
#1
Kolejne lajtowe kręcenie. Asfalt + teren, tempo bardzo rekreacyjne, powrót do Lublina od strony Elizówki, około 30km od miejsca startu do okolic Olimpu. Deszcz = nie jadę. Na 1-2 godziny przed odjazdem sprawdźcie sobie czy nic się nie zmieniło.
Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Na 96% będę Smile
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#3
Dziś jednak beze mnie, ale proszę zwrócić uwagę na tytuł ustawki: ..... ustawka nr 98 Wink
Damian, to kiedy ta Twoja setna ustawka będzie? Jakiś szampan trzeba szykować Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(27-06-2017, 14:55)Rado napisał(a): Dziś jednak beze mnie, ale proszę zwrócić uwagę na tytuł ustawki: ..... ustawka nr 98 Wink
Damian, to kiedy ta Twoja setna ustawka będzie? Jakiś szampan trzeba szykować Smile

No dobra... na 98% Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#5
Koledzy? Jak tam? Znajcie umiar.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
(27-06-2017, 21:25)Bart napisał(a): Koledzy? Jak tam? Znajcie umiar.
Pewnie próbują przeskoczyć Międzychód: 147 809 km
Lublin: 144 139 km
Pabianice: 139 192 km
Czasem opłaca się zrezygnować z jazdy, by i tak Lublin dołożył sporo bezcennych kilometrów Wink
Aha, Damian, mam nadzieję, że ta Twoja setna ustawka nie będzie dopiero 9 września Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Jak te kilometry dodać Panowie? Mam zarejestrowane na aplikacji Sports Tracker i co dalej??? HELP Smile
Odpowiedz
#8
Dzięki Leszek za wspólne kręcenie.
Dwie fotki: https://goo.gl/photos/HMKanGNavZpxNuJr9
A ustawkę nr 100 na chwilę obecną planuję na 9 lipca - a jak wyjdzie, to zobaczymy - w każdym bądź razie planuję 100 bardzo lajtowych kilometrów Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
Dzięki Damianie za możliwość odwiedzenia dawno nie widzianych ścieżek oraz kilku nowych. Do następnego Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości