Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.07 g. 8.00 Lukoil JPII - Niespodzianka
#31
Katastrofa! Confused
Padł mi w Guciu napęd...i nie wyrobiłem się do serwisu..Po szosie jeszcze kręci ale w teren się nie odważę..
Z przykrością odpadam Sad
Odpowiedz
#32
Szkoda. Next time.
Odpowiedz
#33
Dzięki wielkie za wspólne kręcenie. Znaczna część trasy była dla mnie nowością Big Grin A 50 km po mieście to już poezja!

Fajnie, że pojawiły się nowe osoby. Mam nadzieję, że się tu rozgoszczą Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#34
Dzięki Panowie za pomysł i realizację. Myślałam, że całkiem nieźle znam Lublin ale dziś się przekonałam, że nie cały Smile. Kondycyjnie u mnie padaka ale pretensje mma tylko dla siebie. Trzeba kręcić i już.

Do następnego Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#35
Dzięki za ustawkę, było naprawdę bardzo fajnie. Teraz strasznie żałuję że nie przejechalam tej drugiej części, bo faktycznie była to taka wisienka na torcie. Pogoda na szczęście się udała, deszcz Nas ominął bokiem i żadnego bagna nie było Smile więc niech reszta żałuje Smile za rok jak będę miała okazję to przejadę cała trasę Smile będę obserwowała forum i pewnie znowu się skuszę na wspólny wyjazd Smile Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam
Odpowiedz
#36
Miałem okazję chwilę porozmawiać z uczestnikami tej niecodziennej ustawki zaraz po jej zakończeniu. Pyszczki mieli uśmiechnięte Big Grin więc tym bardziej żałuję, że utknąłem w pracy Sad
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
Genialnie Wam to wyszło! Wielkie brawa dla twórców trasy: Damiana i Noorbiego i równie wielkie brawa dla uczestników tej niespodzianki Big Grin
Dla tych, co nie mają FB ani Stravy, efekt ustawki:
[Obrazek: b474b13cd29ecbdbmed.jpg]
(wykonanie grafiki - Mraugorzata - dzięks!)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
Dzięki za wspólne kręcenie Smile Fajnie było widzieć reakcje uczestników jak zobaczyli efekt jazdy gdy powiedzieliśmy, że już można wyłączyć rejestrację trasy Smile Co do grafiki Gośki to fajnie to wygląda - no i dobrze jest zobaczyć te dwa obrazki obok siebie w tej samej skali - popatrzymy na mapy, może uda się zrobić rowerzystę jeszcze bardziej zbliżonego do oryginału Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości