Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.07.2017, godz. 10.30, plac przed CSK - ustawka nr 100
#1
O ile nic mi nie pokrzyżuje planów to według moich obliczeń będzie to ustawka nr 100 zorganizowana przeze mnie na forum RL Smile A skoro ustawka nr 100, to wymyśliłem sobie żeby przejechać na niej mniej więcej 100km - i taka trasa mi się wyrysowała: https://ridewithgps.com/routes/22507832

Start z placu przed Centrum Spotkania Kultur, godz. 10.30 (godzina startu może ulec drobnym zmianom - sprawdźcie sobie przed ustawką), w takim układzie setny kilometr wyjdzie w okolicy srzyżowania JPII/Gęsia - wprost idealnie.

Nawierzchnia - jakieś 85% to asfalt, reszta to różnej jakości drogi gruntowe (odcinek przez Lasy Kozłowieckie - każdy zna, odcinek od Kozłówki do Samoklęsk to chyba jakaś szutrówka, no i odcinek w okolicy jeziorka Rejowiec - to droga leśna).
Natomiast nadzwyczaj ciekawie widokowo zapowiadają się okolice Syrów i Amelina, które wg map google wyglądają tak: OKOLICE AMELINA Big Grin
A tak na poważnie to od Syrów do Amelina jest chyba asfalt, a od Amelina w kierunku jeziorka Rejowiec droga polna - mniej więcej taka: DROGA W OKOLICY AMELINA - więc również bardzo widokowa Smile
Tak więc na ewentualne pytania czy szosówkami da radę, niech zainteresowani odpowiedzą sobie sami.

Tempo oczywiście bardzo rekreacyjne, z podziwianiem widoków, robieniem zdjęć, zapewne obiadem w Nałęczowie, być może lodami w Bełżycach i ewentualnym zakończeniem w pizzerii koło Orlenu na skrzyżowaniu JPII/Gęsia.

Oczywistym chyba jest, że w przypadku deszczu lub innych kataklizmów pogodowych (wliczając w to super silny wiatr lub wielką falę upałów) nie jadę - przełożymy to na inny termin, najwyżej będzie to ustawka nr 103 lub 107 - dołożymy te kilka kilometrów.

Na chwilę obecną termin 9 lipca - wiem, że część osób jedzie wtedy na Roztocze, ale co zrobić, takie życie - ale na Roztoczu trasa ma chyba około 100km, więc można powiedzieć, że też się liczy Wink

Także jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Damian, jak pojedziemy mocno rekreacyjnie to jest szansa, że spotkamy się w Wojciechowie lub na lodach w Bełzycach. Big Grin
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Wybieram się na 100%
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#4
Dzięki koledzy za jazdę Smile Plan zrealizowany w 100% Smile
Była to setna ustawka zorganizowana przeze mnie na forum RL. Według moich szacunkowych wyliczeń przez wszystkie moje ustawki przewinęło się około 460 osób które łącznie przejechały około 28 800km - nieco więcej niż Mariobiker przejeżdża w rok Wink
Kilka fotek do zaliczenia: https://goo.gl/photos/udWny5m7nV3YeiAs5
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Cieszę się niezmiernie że mogłem się dołączyć to jubileuszowej ustawki Big Grin A cóż to był za wyjazd? Kozłówka, Jezioro, Nałęczów w jednym. Popas nad Jez. Rejowiec, ormiańska knajpa w Nałęczowie, lody w Bełżycach - takiego czilałtu było mi trzeba Smile
Damianie 100 kolejnych tak udanych ustawek!
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#6
(09-07-2017, 19:47)damian.s napisał(a): Według moich szacunkowych wyliczeń przez wszystkie moje ustawki przewinęło się około 460 osób które łącznie przejechały około 28 800km - nieco więcej niż Mariobiker przejeżdża w rok Wink

Gratulacje Damian Smile !!!
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości