Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowy Rajd Do Marzeń, 22-23 lipca, Roztocze
#11
(19-07-2017, 19:24)mraugorzata napisał(a): Jadę Big Grin
Tylko się zastanawiam jak spakować śpiwór i matę Wink W sakwy nie zmieszczę.

Gumką na bagażniku między paskami. Zobacz na zdjęcia jak ostatnio Bart miał zaczepioną matę.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#12
Nie mam takich rzeczy w domu Tongue Muszę jutro lub w piątek odwiedzić chyba jakiś rowerowy.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
można się jeszcze zapisać?
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#14
Nie bójcie się Big Grin Dojedziemy do Biłgoraja samochodem, jak ktoś chce to możemy Wam zabrać śpiwory itp.
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#15
(19-07-2017, 20:02)mraugorzata napisał(a): Muszę jutro lub w piątek odwiedzić chyba jakiś rowerowy.
Super, że jedziesz! Zatem nie będzie lipy! Gośka, ja mam ekspandery, mogę wziąć. Ale karimaty na miejscu będą. Należy wziąć ze sobą śpiwory.
(19-07-2017, 21:08)BettyBoom napisał(a): można się jeszcze zapisać?
:
Można, zapisy tutaj: https://rajddomarzen.pl/#buy
(19-07-2017, 21:10)kitaq napisał(a): Nie bójcie się. Dojedziemy do Biłgoraja samochodem, jak ktoś chce to możemy Wam zabrać śpiwory itp.
Przypominam, że warunkiem uczestnictwa w Rajdzie jest zakup biletu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
(19-07-2017, 20:02)mraugorzata napisał(a): Muszę jutro lub w piątek odwiedzić chyba jakiś rowerowy.
Najłatwiej (i z tego co widziałem za grosze) gumy z hakami do mocowania bagażu na stacjach benzynowych znaleźć chyba.

P.S. Chciałoby się, ale... w poniedziałek dopiero do Lubelandii wracam... Znaczy dzisiaj jeszcze jestem ale rano mam plan wybyć...
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#17
(19-07-2017, 21:10)kitaq napisał(a): Nie bójcie się. Dojedziemy do Biłgoraja samochodem, jak ktoś chce to możemy Wam zabrać śpiwory itp.
Przypominam, że warunkiem uczestnictwa w Rajdzie jest zakup biletu.

Bilety mamy już zakupione Big Grin Tylko nie wiem czy Wy nas tam chcecie Wink

Jadę samochodem do samego Biłgoraja. Mogę zabrać ciężkie i niewygodne w transporcie rzeczy. Jeśli ktoś potrzebuje przewozu śpiwora czy czegoś większego to proszę pisać na priv.
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#18
(19-07-2017, 21:20)nietutejszy napisał(a): Najłatwiej (i z tego co widziałem za grosze) gumy z hakami do mocowania bagażu na stacjach benzynowych znaleźć chyba.
Właśnie takie posiadam, kupiłem 2 szt. w Leclercu chyba za 4 zł Smile

(19-07-2017, 21:24)BettyBoom napisał(a): Tylko nie wiem czy Wy nas tam chcecie
Cóż to za pytanie! Smile WSZYSCY FANI/WSZYSTKIE FANKI dwóch kółek mile widziane! Do zobaczenia.
Szkoda tylko, że nie jedziecie z nami z Lublina na kołach Smile Z pewnością jak pojeździcie jeszcze trochę z RLem, to te 100 km na raz będzie tylko rozgrzewką Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
(19-07-2017, 21:27)Rado napisał(a):
(19-07-2017, 21:20)nietutejszy napisał(a): Najłatwiej (i z tego co widziałem za grosze) gumy z hakami do mocowania bagażu na stacjach benzynowych znaleźć chyba.
Właśnie takie posiadam, kupiłem 2 szt. w Leclercu chyba za 4 zł Smile

(19-07-2017, 21:24)BettyBoom napisał(a): Tylko nie wiem czy Wy nas tam chcecie
Cóż to za pytanie! Smile WSZYSCY FANI/WSZYSTKIE FANKI dwóch kółek mile widziane! Do zobaczenia.
Szkoda tylko, że nie jedziecie z nami z Lublina na kołach Smile Z pewnością jak pojeździcie jeszcze trochę z RLem, to te 100 km na raz będzie tylko rozgrzewką Big Grin

My na MTB to wiesz... a na miejscu i owszem, pojeździmy ile się da, ale taka trasa to jednak zbyt długi dystans.Smile
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#20
(19-07-2017, 21:35)BettyBoom napisał(a): My na MTB to wiesz
Spoko, jeszcze troszkę wody w Wiśle upłynie i kupicie sobie rowery pod sakwy i szosówki na maratony rowerowe ultra (500 km +) Big Grin
Jeszcze wszystko przed Wami Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości