Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowy Rajd Do Marzeń, 22-23 lipca, Roztocze
#31
Udało się przyjechać bez burzy, wprawdzie na DDR wzdłuż Bystrzycy odrobinę pokropiło, ale tyle, co nic Big Grin
Weekend zaliczam do udanych. Wczoraj jechało mi się dobrze, dzisiaj do Radecznicy kiepsko, ale za Radecznicą już rewelacyjnie Wink Gyros czyni cuda Big Grin
Pogodę bym oceniła na 5+, momentami smażyło aż za mocno, ale na szczęście nie było bardzo parno.

Wielkie podziękowania dla organizatorów! W życiu nie spałam na tak wygodnej podłodze Big Grin 2 dywnay, karimata, mata samopompująca Wink

I na koniec wielkie gratulacje dla Wiktorii (może przeczyta ten wpis). Dzielnie jechała dzisiaj z nami w grupie pościgowej i dawała sobie doskonale radę, a z tego, co się dowiedziałam, wcześniej nie jeździła na takie dystanse. Dobre przetarcie i dobrze rokuje to na przyszłość Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#32
Dziękuję za wspólnie spędzony weekend. Trochę tych km nakręciliśmy dla Lublina jednocześnie wspierając podopiecznych Fundacji.
Zapewne będę się powtarzał, ale prezentacja Mraugo była rewelacyjna, dzięki raz jeszcze! Wiele osób dziwiło się, że nasze Stowarzyszenie działa na tak wielu "frontach", że nie jesteśmy ograniczeni do jednego kierunku działań.
Bez wsparcia Heni, Mraugo i Szymka na trasie nie byłoby tak różowo, jednak na rajdy powyżej 100 km POWINNY przyjeżdżać osoby z jako taką kondycją fizyczną...
Dodatkowo w Biłgoraju dołączyli się do imprezy kolejni reprezentanci RLa: BettyBoom, kitaq oraz sobol - wielkie dzięki!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#33
no i kilka foteczek od mienia

Foteczki są już z części nieoficjalnej - czyli tak zwanej integracji - każdy przegląda na własne ryzyko Big Grin

https://drive.google.com/drive/folders/0...sp=sharing
Odpowiedz
#34
Jeszcze tylko dodam, że chylę czoła przed Henią, która poradziła sobie mimo problemów technicznych Wink

Czekam na filmiki z konkursu z oponami Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#35
Szybciutko wrzucajmy nasze przejechane w trakcie Rajdu kilometry na konto Lublina, bo goni nas Poznań, nie pozwólmy by nabrał wiatru w żagle!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#36
Dzięki za wspólnie spędzony czas.
Oto bezpośredni link do filmu, jakby ktoś przegapił w folderze Big Grin :
https://www.dropbox.com/s/z6229ekzle015q...9.mp4?dl=0
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#37
Sprawdzaliście czy nie macie żadnych śladów po ukąszeniach owadów? Ja właśnie dostałam antybiotyk i zwolnienie na 3 dni. Na nodze wielka czerwona plama i cała noga boli jak chodzę Sad
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#38
(24-07-2017, 10:50)BettyBoom napisał(a): Sprawdzaliście czy nie macie żadnych śladów po ukąszeniach owadów? Ja właśnie dostałam antybiotyk i zwolnienie na 3 dni. Na nodze wielka czerwona plama i cała noga boli jak chodzę  Sad

Meszka , 2 tyg  będzie się działo. Nie zazdroszczę  bo przerabiałem kilka razy.  Zdrowiej szybko.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#39
(24-07-2017, 16:20)Ex Driver napisał(a):
(24-07-2017, 10:50)BettyBoom napisał(a): Sprawdzaliście czy nie macie żadnych śladów po ukąszeniach owadów? Ja właśnie dostałam antybiotyk i zwolnienie na 3 dni. Na nodze wielka czerwona plama i cała noga boli jak chodzę  Sad

Meszka , 2 tyg  będzie się działo. Nie zazdroszczę  bo przerabiałem kilka razy.  Zdrowiej szybko.
Dziękuję Smile
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#40
Kilka słów i trochę więcej fotek z rajdu: KLIK
Dzięki za towarzystwo RL jest super... :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości