Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bagażnik 28-29"
#1
Cześć,
za tydzień wyjeżdżam na dwutygodniową trasę z sakwami i jeszcze nie mam bagażnika w swoim góralu. Szukałem w internecie, ale ze względu na dopasowanie do tarcz lepiej jest zobaczyć na żywo.
Jakie miejsce w Lublinie polecicie, które ma przyzwoitą ofertę bagażników do 100 zł? Pewnie ktoś powie: "dołóż trzy stówy i kup coś firmowego", ale te też pękają  [Obrazek: wink.png] 

Zakładam, że będą pasować też trekkingowe, bo na tę trasę założyłem opony 700x42c. A może ktoś zechciałby wypożyczyć/odsprzedać bagażnik?

PS założyłem drugi wątek, bo spostrzegłem się w pierwszym, że zły dział.
Odpowiedz
#2
Hej,ja jeżdzę z bagażnikiem z allegro za 59 lub 69zł.Przejechałem z nim i z sakwami parę tyś. km i wszystko jest ok.Jest to bagażnik 26-29 cali uniwersalny regulowany mam go pod hamulce vbrekowe,ale taki sam montowałem u kogoś pod hamulce tarczowe.Wystarczy przed zakupem zapytać sprzedawce czy pójdzie pod tarczowe .Jedynie trzeba by było gdyby nie było w komplecie dokupić adapter dystansowy właśnie pod tarcze,ja to zrobiłem podkładając nakrętki i tez dało rady.Powodzenia Smile
Odpowiedz
#3
(30-06-2017, 20:24)jabolewski napisał(a): Jakie miejsce w Lublinie polecicie, które ma przyzwoitą ofertę bagażników do 100 zł? Pewnie ktoś powie: "dołóż trzy stówy i kup coś firmowego", ale te też pękają  

Wystarczy 160 zł i będziesz zadowolony Smile  http://allegro.pl/bagaznik-crosso-tylny-...15077.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Koniec końców dał radę jakiś z allegro za 7 dych wraz z lampą Big Grin Montaż okazał się bezproblemowy, a i podczas wyprawy się nie rozleciał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości