Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.07.2017, godz. 18.00, DDK Węglin, ul. Judyma - ustawka nr 99 ;)
#1
Bardzo rekreacyjna runda dookoła lotniska - tego w Radawcu oczywiście. Asfalt i trochę dróg gruntowych, ale chyba całkiem dobrej jakości. Powrót od strony Konopnicy, dystans od miejsca startu do skrzyżowania JPI/Kraśnicka to około 35km.
W przypadku deszczu lub innego załamania pogody nie jadę. Tradycyjnie na 1-2 godziny przed ustawką sprawdźcie sobie czy nic się nie zmieniło.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Ekhm... Patrzę w kalendarz. 2.07 jest dzisiaj i za pół godziny się skończy Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
(02-07-2017, 23:29)mraugorzata napisał(a): Ekhm... Patrzę w kalendarz. 2.07 jest dzisiaj
Dzięki Gośka, nie zauważyłem Wink Oczywiście miałem na myśli 3.07 - już zmienione w tytule.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Jechałby ale.... na chwilę obecną to tylko rower wodny i fale jakieś takie wysokie więc tego... innym razem.
Odpowiedz
#5
Na starcie początkowo pojawiłem się tylko ja, ponieważ nikt się nie wpisywał, to o 18.03 miałem już odjeżdżać, ale w ostatniej chwili pojawił się Kamil - no to we dwóch zrobiliśmy całkiem fajną trasę, z kolejną porcją nowych dróżek Smile
Kilka zdjęć: https://goo.gl/photos/VYPvVTPUfFHUPXxX9
Dzięki i do następnego Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Dzięki Damian za wspólne kręcenie. Trasę pod względem widokowym oceniam 10 na 10. Wracając do domu zrobiłem sobie szybki relaks wokół zalewu. U mnie wyszło 65 km , oczywiście na konto Lublina Smile
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości