Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 10-12.VIII.2018 Lwów II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Jak można to też poproszę o wpisanie na listę
4×Katka?!!! 5×Bart?!!! Takiej imprezy nie można przeoczyć! Jadę! Tym razem musi się udać! Big Grin Big Grin Big Grin Janqu poproszę o dopisanie do listy... :*)
Janek, jak napisałem w priv, wstępnie jadę!
Janku , przepraszam  ale muszę  zrezygnować.  Zwalniam miejsce.
(05-03-2018, 13:10)ania-roszpunka napisał(a): [ -> ]4×Katka?!!! 5×Bart?!!! Takiej imprezy nie można przeoczyć! Jadę! Tym razem musi się udać! Big Grin Big Grin Big Grin Janqu poproszę o dopisanie do listy... :*)

Ania - wskakujesz na miejsce Ex-driwera! A spróbuj się rozmyśleć!!!!
Niestety nie pojadę, zwalniam miejsce.
Trzymaj się Lechu - jestem z Tobą!
Na przejściu granicznym w Hrebennem  nie przepuszczają  rowerów.  Decyzja strony ukraińskiej.
(19-05-2018, 14:53)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Na przejściu granicznym w Hrebennem  nie przepuszczają  rowerów.  Decyzja strony ukraińskiej.

Wczoraj rozmawiałem z Ukraińcami i mówił że w hrebennem rowery normalnie przejeżdżają ale to może być różnie. Przed samym wyjazdem zadzwonię do któregoś ze znajomych na Ukrainie i zapytam się jak jest na przejściach
(19-05-2018, 22:54)makary napisał(a): [ -> ]Wczoraj rozmawiałem z Ukraińcami i mówił że w hrebennem rowery normalnie przejeżdżają ale to może być różnie.
Kilka dni temu koledzy z Porozumienia Rowerowego mieli bardzo duże problemy na granicy w Hrebennem (po stronie ukraińskiej). Po prostu nie przepuszczono ich, powołując się na jakieś wewnętrzne akty normatywne obowiązujące na całej granicy UA - PL. Musieli szukać autostopu, na który się zapakowali i jako pasażerowie przekroczyli granicę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7