Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Powitanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich
Witaj Smile
Może coś więcej o sobie napiszesz Wink
Cześć, miłego kręcenia  Rolleyes Rolleyes Rolleyes
Witaj.
Cześć!
Witaj Wink
Witaj
Cześć - również chętnie bym się dowiedział od kiedy jeździsz, ile jeździsz, wolisz błoto czy asfalcik, co poza tym Cię pasjonuje itd
Oczywiście do zobaczenia na rowerach! Tongue
Dzięki za miłe powitanie!
Jeżdżę już paręnascie lat ale bardziej w samotne trasy jako wolny strzelec. Trochę już nakręciłam! Od dwóch lat, za namową Paweoo zaczęłam brać udział w  pojedynczych rajdach na roztoczu  i to za jego namową chciałabym spróbować swoich sił w Maratonie Lubelskim, chociaż nie załapałam się już na zapisy. Ubiegłe wakacje wraz z mężem i synem zrobiliśmy sobie wycieczkę rowerową z Janowa Podlaskiego przez Białystok, Gizycko, Olsztyn,  Nidzica, Iława, Malborka, polecam wszystkim gorąco. Przepiękny jest odcinek z Olsztyna do Nidzicy ok 85KM cały czas przez lasy i łąki starym traktem Królewskim Warmińsko-Mazurskim. Więcej info o mnie możecie znaleźć na endomondo, jestem tam dostępna. Uwielbiam jeździć na rowerze ale nie nawiedzę zimy, dlatego mój sezon rowerowy zaczyna się pod koniec marca a kończy w październiku, później przerzucam się na sale.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i napewno do zobaczenia na trasie. Jestem pewna że niejednokrotnie mijaliśmy się na drogach!
Eloooo! Dobrze Cię tu z nami widzieć  Smile