Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Gruntowny przegląd/serwis Meridy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,
 doradźcie, gdzie zrobię gruntowny przegląd mojej Julki, miałyśmy sporą przerwę, teraz wracamy do gry w komplecie z małym pasażerem  Smile Julka potrzebuje odszczurzenia, sprawdzenia hamulców (hydraulicznych). Skarbnico wiedzy- gdzie i za ile ?

Pozdrawiam Heart
Ze swojej strony polecę Centralę Rowerową na Bursakach lub Bike Boysów na Głębokiej, ale spiesz się, bo chłopaki mają z każdym dniem coraz więcej pracy.
Bart, jesteś w stanie powiedzieć jak cenowo? Może być na priv

radzik

Bike Boysi na Głębokiej.

Post edytowany przez moderatora: Noorbi. 
Proszę o pisanie wiadomości sprawdzonych i nie wprowadzanie ludzi w błąd.

Sklep i serwis jeszcze przez dwa tygodnie zaprasza pod stary adres. Po tym terminie na Willową 42A.
Chyba Przemku drogi za dużo Korony Królów oglądasz.
Nie chcę rzucać pieniążkami, zadzwoń, zapytaj, jeśli Boysi już się przenieśli to na Willową.
Dzwoniłam, pytałam. Jest coś jeszcze godnego polecenia? Terminy ojoj Tongue za późno się obudziłam, zawsze robiłam sama a teraz nie mam czasu się grzebać
Bike Room na Fabrycznej
Polecam także Metrobikes na Kraśnickiej 215
(06-04-2018, 18:15)Noorbi napisał(a): [ -> ]Polecam także Metrobikes na Kraśnickiej 215

Taaak! Metrobikes. Lucek mechanik to cudotwórca Smile
Tak, Metrobikes i Lucka można polecać, ale terminy...Choć pewnie w każdym rowerowym teraz się czeka, niestety...
Stron: 1 2