Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Maraton podróżnika 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(21-05-2019, 06:53)tomaszo13 napisał(a): [ -> ]
(18-05-2019, 08:25)MarekK napisał(a): [ -> ]Tomek wszystko zależy od pogody i urlopu w piątek.
Jeżeli chodzi o pogodę to raczej jestem spokojny. Piękna pogoda to znak rozpoznawczy MPSmile.
Jeżeli dostanę urlop (a raczej tak) to jadę w obie strony rowerem.

Też mam w planach dojazd rowerem ale chcę pozbyć się namiotu. Jak nie znajdę transportu na namiot muszę szukać jakiejś kwatery.
Ja planuję dojechać w piątek na 4 kołach. Jakieś klamoty mogę zabraćSmile
Ponawiam pytanie.

Czy lekki poślizg jest możliwy?
Maks. 30 minut?
Poczekacie?
(29-05-2019, 21:00)MarekK napisał(a): [ -> ]Czy lekki poślizg jest możliwy?
Maks. 30 minut?

Marku jadę obładowany sakwami więc prędkość będzie w granicach 20 km/h.
Będziemy się turlać więc spokojnie nas dogonisz. W Puławach dołącza Andrzej (fala69) więc i tak na kilka minut staniemy.
Do przejechania mamy 120 km + przerwa na obiad daje nam dojazd na około 16.
Będzie czas na zakupy (niehandlowa niedziela) i wypoczynek przed startem.
Ostatnia szansa! mogę zabrać jakieś klamoty do Warki. Proszę przywozić na Orlen ul. Wrotkowska. Dzwonić 697711925. Pozdrawiam
Gdyby ktoś miał ochotę popatrzeć jak nam idzie na MP Smile

http://event.trackcourse.com/view/marato...1IOt7BXjDo
Powodzenia Smile i szerokości.
Powodzenia !!!! Trzymam kciuki Wink
Gratuluję wszystkim, którym udało ukończyć się maraton i życzę dużo zdrowia pozostałym!
(03-06-2019, 09:02)renania napisał(a): [ -> ]...i życzę dużo zdrowia pozostałym!

dziękuję Big Grin Heart
Smutna wiadomość:
Cytat:Maraton Podróżnika

Z przykrością informujemy, że wskutek odniesionych w wypadku obrażeń, zmarł Tomek Żorawowicz.
Tę informację przyjęliśmy z wielkim żalem i smutkiem, w tych ciężkich chwilach łączymy się w bólu z rodziną naszego Kolegi.
O szczegółach dotyczących pogrzebu damy znać w późniejszym terminie.
Sad
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9