Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2019: 5-7 kwietnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zgłaszam się do grupy MTB Big Grin
Ja też mtb.
No to parę osób już jest Smile. Tradycja trasy MTB nie zginie zatem, choć Piotrkowa trasa też kusi Wink

Plan jest taki, aby w sobotę polecieć na Prusie, Siedliska, Hrebenne, Lubyczę, Kniazie (cerkiew ze znanego ostatnio filmu Wink) a potem na Goraje i Wielki Dział. Jak starczy czasu to jeszcze zahaczyłoby się Monasterz, a na koniec wpadło na żarcie do przez Pizuny Narola. Miejsca i trasy w miarę znane.
W Niedziele polecielibyśmy do Horyńca a potem do Nowego Brusna. Stara, zrujnowana cerkiew, którą odwiedzaliśmy niejeden raz będąc w tamtych stronach ponoć dostała nowe życie. Aż muszę to zobaczyć.

Tras nie rysuję, gdyż się waham nad końcówką w sobotę, bo szkoda prosto po jedzeniu w Narolu lecieć do bazy, gdzie będzie zupa rajdowa. Poza tym, zobaczymy, ile uda się zrealizować. Biorąc pod uwagę, że będą w terenie, w sobotę nie powinno wyjść więcej, jak 60-70 km.
(01-04-2019, 21:59)mariox napisał(a): [ -> ]Stara, zrujnowana cerkiew, którą odwiedzaliśmy niejeden raz będąc w tamtych stronach ponoć dostała nowe życie. Aż muszę to zobaczyć.
Bardzo proszę: https://photos.app.goo.gl/D36YsPU8jx1j9FEx5 Big Grin
Czy ktoś z RL wybiera się na moja trasę? Gdyby ktoś miał problem z dojazdem do Werchraty, przypominam, że możemy dysponować busem.
Ja wyjeżdżam z Lublina ok. 17 w piątek. Mamy noclegi w szkole na piętrze. Trzeba mieć własne materace i śpiwory. Do księdza nie udało mi się dodzwonić.
Piotrek
Jadę jednak w piątek  Big Grin
Do zibaczenia  Smile
Ja również mam zamiar dołączyć się , ale dopiero w sobotę rano.
To bądź Janku przed 9.00 Wink
Mam nadzieję , że dam radę. Przy okazji , mogę 1 osobę razem z rowerem zabrać.
Mariusz dopisz i mnie do grupy MTB
Stron: 1 2 3 4