Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zakupy pod lampkę LED CRee (sklep.ledim.pl)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupuję sobie graty do lampki, jak kto chętny to mogę chwilowo (na parę dni dla jednej osoby) założyć i kupić wspólnie.

Ja kupuję:
R105
Cree XP-G
CRS-O +-6/+-24
AMC7135
i chyba XR Red (na czerwone z tyłu)

Zamawiam jutro w południe czy coś takiego.
Wymyśliłem [szczelny] kwadrat z wystającymi kablami i przełącznikiem blisko rąk.

CHLIWOWO NIEAKTUALNE - zmiana koncepcji - patrz dalej
Byłbym chętny, tylko nie wiem do końca, czy wybrałem dobre graty ;-)
Wyboru dokonałem jeszcze na długo przed Świętami, więc teraz nie do końca pamiętam, jakie "osiągi" miały poszczególne podzespoły lampki.
Wybrałem coś takiego:
- dioda Cree Q5 lub XR-E (bodajże ta pierwsza daje więcej światła, ale nie wiem, czy współpracuje z soczewką),
- soczewka ROCKET-O +/-3 x +/-20,
- przetwornica R-105.
Do tego jeszcze jakiś przełącznik, pojemniczki na baterie i powinno grać.

Jeśli możesz, to napisz mi czy taki sprzęt będzie działał ok i ewentualnie co zmienić. W każdym razie zależy mi na naprawdę mocnym świetle, nie za bardzo skupionym (wręcz trochę "rozłożystym") i przynajmniej trzech poziomach świecenia. Z tego, co pamiętam, to w/w przetwornica ma duże możliwości, więc pewnie będzie ok.
Na zużyciu prądu mi tak strasznie nie zależy, zawsze można nawet do kieszeni wziąć jakieś zapasowe akumulatorki :-P

Edit:
Co do założenia kasy, to jeśli wyszłoby dość drogo, to zawsze możemy się gdzieś spotkać i od razu bym dał Ci pieniądze. Ale o tym ew. na priv. :-)
msl napisał(a):Edit:
Co do założenia kasy, to jeśli wyszłoby dość drogo, to zawsze możemy się gdzieś spotkać i od razu bym dał Ci pieniądze. Ale o tym ew. na priv. :-)

No to i ja się dopisuję do propozycji zrzuty kaski Smile) - tyle że na 2 lampki które jakoś poskładam do kupy w 1 całość ;-)
Chłopaki (+Arkus).. może zaczekajcie jednak..kupię swoje graty (bez R105) i sprawdzę jak to lata ..może da się zrobić jeszcze taniej i dosyć dobrze (Ciągle kombinuję nad tanią masową latarką dla wszystkich (wstepnie za 48zl). Dam znać. Jak będzie słabo to do-kupię razem z wami sobie też tą R105.
Dopisuje też do wątku w kąciku majsterkowicza o co biega.

[edit]
To jak? Gra? Kupuję zaraz i płacę i niech jutro wysyła.
Sprawdzę opcję:
CRS-O 6/24 + Cree XP-G (ta za 32) + 3x AMC7135 i napiszę/spotkamy się jak to działa a skoro są chętni to najwyżej spikniemy się i kupię jeszcze raz graty dla pozostałych.
[edit2]
No i poszszszłło. Zaplacone i teraz czekam (2 dni robocze).
msl napisał(a):...W każdym razie zależy mi na naprawdę mocnym świetle, ...

To może takie? (zdjęcia domu) Tongue
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t ... c&start=15
Mi odpowiada, jeśli będzie dobrze dawać, to się pisze na taki zestawik (ew. wtedy się zobaczy, co w razie czego by poszło do wymiany) ;-)

kenubi napisał(a):
msl napisał(a):...W każdym razie zależy mi na naprawdę mocnym świetle, ...

To może takie? (zdjęcia domu) Tongue
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t ... c&start=15

Confusedhock:
Aż takie to lekka przesadaTongue Ale tak z... 1/5 z tego... :-P