Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Święto Niepodległości - 11.11, godz. 9.00 Most Kultury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(03-11-2019, 22:34)Rado napisał(a): [ -> ]Zatem wielkie dzięki Tomku za trasę i do zobaczenia!

No i już wiem gdzie pojadę 11 listopada Smile. Do zobaczyska!
Radek popraw trasę w pierwszym poście Wink
Jeszcze ją kosmetycznie poprawiłem by odwiedzić Cmentarz Powstańczy w Nowym Stawie.
No proszę Was. Nie możecie w jednym poście pisać o upamiętnieniu tych, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę, a równocześnie mówić o szacunku dla tych, którzy ich mordowali. A to, że ktoś przynosi tam kwiaty to nawet nie jest zabawne tylko pokazuje, że ciągle mamy w kraju spadkobierców tego totalitarnego systemu. Być może żyją krewni tych ludzi więc naturalnym jest, że składali by kwiaty na ich grobach. Ale to nie jest to miejsce.
74 lata po wojnie , więc może warto by było dać już sobie spokój z tymi wyliczankami -- co ,kto, komu i tak dalej. Widać że nie do wszystkich dociera powiedzenie że  czas leczy rany.
Ile lat ma mieć Nasza historia bo już się pogubiłem może wszystkie książki wyrzucimy, zresetujemy pamięć poco się obciążać a zostawimy ze trzy gazety?
Panowie, wydaje mi się, że to nie jest forum historyczne, a rowerowe. To jednak trzeba powiedzieć. Moczar był wyjątkową kanalią, a ludowcy, choć walczyli z okupantem niemieckim, napadali na członków partyzantki niepodległościowej, pod pretekstem fikcyjnej kolaboracji z Niemcami.
(05-11-2019, 13:24)tomo napisał(a): [ -> ]Panowie, wydaje mi się, że to nie jest forum historyczne, a rowerowe.
sic!
Proponuję jednak porozmawiać o historii w trakcie tejże ustawki, nie na forum. Dziękuję i do zobaczyska.
Czy mogę poprosić o jakieś instrukcje dotyczące zobaczenia trasy? po kliknięciu na link otwiera mi się pusta strona Sad

Z góry dziękuję Smile
(06-11-2019, 22:54)renania napisał(a): [ -> ]Czy mogę poprosić o jakieś instrukcje dotyczące zobaczenia trasy? po kliknięciu na link otwiera mi się pusta strona Sad

Z góry dziękuję Smile
Oooo, u mnie też... Sad
dzięki Renia za czujność.
@tomo, reaguj Smile
Stron: 1 2 3 4