Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: sakwy z Lidla
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za parę dni w Lidlu będą sakwy https://www.lidl.pl/pl/c/rower/c3098/w2 
Potrzebuję do codziennego użytku, transport podstawowych narzędzi rowerowych, zapakowanie jedzenia do pracy, jakieś dodatkowe ubranie na wycieczką rowerową. wycieczek rowerowych kilkudniowych nie planuję więc nie będą mocno obciążane.
Czy ktoś może korzysta z takich, proszę o opinię.
Plastikowe uchwyty budzą zastrzeżenia ale koleżanka z pracy używa codziennie i raczej nie oszczędza na obciążeniu i daje radę. Na deszczową pogodę też nie narzeka. Za tą cenę chyba warto.
Ot ciekawostka. Warto taki zestaw posiadać. Mam Crosso ale szkoda mi ich na zwykłe turlanie.
Ja na dłuższe wyjazdy również mam Crosso, ale jakieś krótkie przejażdżki gdzie czasami trzeba trochę więcej rzeczy przewieźć, to bym z chęcią kupił. Z tym że wystarczyłaby mi jedna - konkretnie taka: https://www.lidl.pl/pl/p/rower/sakwy-row...szt/p92663 i najlepiej żeby była lewa. Ktoś chętny na taki wspólny zakup?
(03-03-2020, 17:13)damian.s napisał(a): [ -> ]Ja na dłuższe wyjazdy również mam Crosso, ale jakieś krótkie przejażdżki gdzie czasami trzeba trochę więcej rzeczy przewieźć, to bym z chęcią kupił. Z tym że wystarczyłaby mi jedna - konkretnie taka: https://www.lidl.pl/pl/p/rower/sakwy-row...szt/p92663 i najlepiej żeby była lewa. Ktoś chętny na taki wspólny zakup?

Ja byłbym chętny, bo mam jedną i w dodatku dość zniszczoną
Uwaga poprawka, koleżanka już lidlowe sakwy zmieniła na inne a ja nie zauważyłem. Plastikowe uchwyty wytrzymały stosunkowo krótko, jakieś dwa miesiące. Także raczej odradzam.
Czyli 9 marca startujemy po Lidlach. M I też wystarczy jedna... Prawa
Ja jednak ze względu na mocowanie nie zdecyduję się na zakup, niby nie dużo kasy, ale jak plastik pęknie to już się nie naprawi, dodatkowo sakwy wystają u góry poza bagażnik co będzie kolidowało z fotelikiem dla dziecka. Poszukałem na allegro i znalazłem w Lublinie
https://allegro.pl/oferta/sakwa-na-rower...8957485833
Lepsze mocowanie, a dodatkowo nie będzie problemu z fotelikiem
(05-03-2020, 22:36)zaworek napisał(a): [ -> ]Poszukałem na allegro i znalazłem w Lublinie
https://allegro.pl/oferta/sakwa-na-rower...8957485833
Lepsze mocowanie,

Jak to mówią co kto lubi Smile Ja tego typu sakwy jak teraz wrzuciłeś miałem kilka lat temu - to były moje pierwsze sakwy. Mniej więcej po roku zrezygnowałem i sprzedałem - jednym z powodów sprzedaży, chociaż nie głównym, było właśnie mocowanie - nie za bardzo podobała mi się zabawa z rzepami do których dostęp był taki sobie.
(05-03-2020, 22:36)zaworek napisał(a): [ -> ]... ale jak plastik pęknie to już się nie naprawi ...

Ja mam podobną sakwę, tyle, że z innego marketu. Wożę ją już chyba ze dwa lata i jakoś odpukać się trzymają