Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tylna lampka SMART
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
PW mi coś nie chce działać więc walę na forum- Ja się pisze na lampkę Smile
Zobacz po ile jest lampka w Cyklo, ja kupiłem ze zniżką jak były Wirtualne Mistrzostwa lampkę Author RedSpot R i wyniosła nie tylko 42 zł, a jest to sama lampka co Superflash tylko trochę lepiej wykonana i można ją w poziome zamontować.
A wiem co mówię, bo mam i Superflasha.

Dodatkowo RedSpot R ma jeden więcej tryb świecenia.

Pozdr.

R....
jak dla mnie już na pierwszy rzut oka widać różnice między tą RedSpot R Authora a tą lampką Superflash.

mam za to pytanie: czy ktoś z Forumowiczów ma lampkę Superflash? wydaje mi się, że u kogoś kiedyś taką widziałem i świeciła kozacko! ale nie wiem, czy to dokładnie właśnie ten producent/model.
Ja posiadam superflash i jestem zadowolony, aczkolwiek czasem jak przemoknie to nie da się go wyłączyć Wink
mindex ??? Smile)))


Napisalem wyżej. Smile

Uzupełnię, iż świecą dokładnie tak samo, b. mocno, bo takie same lampki (dioda 0,5 W), minimalnie różniące sie wyglądem, jak już się czepiasz. Smile))

Niestety przy dużych zlewach w Superflash zbiera mi się woda, a Authora jeszcze nie sprawdzałem.

Pozdr.

R.....
Mediana - masz rację - czepiałem się trochę. Chodziło mi o Twoje stwierdzenie "ta sama lampka". A to nie jest ta sama. I też nie "taka sama", skoro się różni jakimiś tam szczegółami. O to mi chodziło.

A tą lampkę Superflash widziałem na pewno na żywo i żałuję, że nie zdążyłem się zgłosić do jej kupna teraz i że zakup już sfinalizowany. Ale pewnie sobie jeszcze kupię.

Dobrze, że się wątek pojawił, bo wcześniej tylko się zastanawiałem, co to za lampki tak dobrze świecą, a nie wiedziałem, jak się to cudo nazywa. Teraz wiem i w dodatku mam wybór (choć też nie za bardzo lubię elementy oświetlenia Author'a, miałem z nimi same złe doświadczenia).
mindex napisał(a):zy ktoś z Forumowiczów ma lampkę Superflash? wydaje mi się, że u kogoś kiedyś taką widziałem i świeciła kozacko!
Ja z taką jeżdżę i rzeczywiście świeci kozacko.

Nadmienię iż moje bocialarki mają 5 trybów świecenia i świecą o niebo lepiej niż Sigma Pava, ale wcale się tym nie chwalę.
To będzie mój trzeci sezon ze Smartem z tyłu i sobie chwale Big Grin A co do bocialarki to imo ma zbyt dużo trybów, denerwują mnie te mrugane i najchętniej bym w swojej je wykasował Smile Ale obie lampki polecam zdecydowanie (bocialarkę mniej, bo jej cena/jakość nie jest już tak dobra jak wtedy gdy kupowałem - niecałe 150zł, teraz chyba 220).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Smarty świecą bardzo dobrze... liczę na to, iż na 500km/24h nie będzie ich zbyt dużo bo jazda za nimi to prawdziwa katorga...
Na 500 chyba trzeba będzie zakazać smartów, bo one do jakiejkolwiek jazdy w grupie się słabo nadają, bo są za mocne, a już całą noc za taką jechać to przypał Smile
Stron: 1 2