Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Międzynarodowa rowerowa wymiana młodzieżowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia ;-) Niestety tylko dla osób do 26r. życia Undecided
Jest pomysł w fundacji, gdzie pracuję na zorganizowanie rowerowej wymiany młodzieżowej: polsko - niemieckiej z Muenster w ramach PNWM-u (czyli Polsko Niemieckiej Wymiany Młodzieży) + ew. jakiś trzeci kraj rowerowySmile

Wymiana młodzieżowa - to po prostu spotkanie młodzieży z kliku krajów i wspólne spędzenie paru dni razem.
Byłaby to pewnie jakaś trasa objazdowa po ciekawych miejscach na Lubelszczyźnie + jak w każdej wymianie międzynarodowej elementy edukacji i integracji międzykulturowej i takie tam..

Miejsce: Polska, Lubelszczyzna.
Termin:15 - 21.08.2010r.
Tematyka, trasy, miejsca noclegów itp.: wszystko do ustalenia.
Koszt udziału: symboliczna kwota 100pln, w tym nocleg, wyżywienie, ew.transport itp. za 7 dni wymiany.
Bardzo możliwa w przyszłości cz.2 w Muenster.

Szukamy zainteresowanych uczestników polskich: ok. 10/15 uczestników w wieku 18-26 lat.
Organizowanie tego typu spotkań międzynarodowych młodzieży polega na tym, że uczestnicy grupy polskiej de facto organizują tą wymianę (przygotowują program wymiany, zajmują się logisytką itp.), a osoba ze strony Fundacji pełni rolę koordynującą. Tak więc szukamy osób, które chciałaby aktywnie pomóc w organizacji tego kilkudniowego spotkania i potem wziąć w tym udział. Wystarczy w miarę komunikatywny poziom języka angielskiego bądź ew. niemieckiego i dyspozycyjność czasowa w okresie letnim.
Jak już zbierzemy grupę - zrobimy jakieś spotkanie informacyjne i tam już dowiecie się wszelkich szczegółów.

Wstępnie do udziału w tej imprezie zdeklarował się Kermitooz, Holden i Żwirek.

Czekam więc na Wasze zgłoszenia ;-)
WITAJ Moniko a jak ktos jest z 80 roku to
to raczej ma więcej lat niż 26..
Hej.
Z chęcią zgłaszam swoją osobę, do pomocy przy takiej imprezie :-)
Jeżeli uda się zorganizować coś takiego, na pewno będzie to świetna okazja do poznania nowych ludzi i wspólnego spędzenia czasu.
Mój poziom angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Pozdrawiam :-)
Seb napisał(a):zaawansowanym (komunikatywnym)
To nie to samo.
Witam wszystkich

Też chciałbym się zgłosić, z chęcią zaangażuje się w aktywną pomoc przy tej imprezie i wezmę udział. Gadam komunikatywnie po angielsku i mieszcze się w przedziale wiekowym.
Pozdrawaim ;-)
Może i tak.

Edit:
Zmienione.

Dokładnie koniec tej dyskusji :-)
Raczej należy skreślić słowo "komunikatywny". Jak jesteś zaawansowany to wiadomo, że się dogadasz, bo wymiatasz. Jak jesteś komunikatywny to nie musisz wymiatać, ale na tyle umiesz, że się dogadasz. EoOT.
O to ja jestem komunikatywny :-D
Czy uczestnicy muszą być koniecznie pełnoletni?
Nie wystarczy jakaś zgoda rodzica? Undecided
Stron: 1 2 3 4