Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam wieczorową porą:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich, mam na imie Agata, lat 22 i pół, urodzona i dorastająca (wciąż jeszcze)w LublinieSmile Jezdze od dawna, a zarejestrowalam sie dopiero teraz za namową stałego bywalca forum- Kuby. pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie gdzies, kiedys w Polsce..
Witam.
Miłego pedałowania życzę Smile
no cześc mała :mrgreen:
mała napisał(a):pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie gdzies, kiedys w Polsce..

a może... na początek, po prostu gdzieś w Lublinie? Smile

witam i pozdrawiam.
w Lublinie widac mnie często śmigającą na czarnej MeridzieWink rzadko sie umawiam bo wyjscia rowerowe przewaznie wychodzą spontanicznieSmile
mała napisał(a):w Lublinie widac mnie często śmigającą na czarnej MeridzieWink

jak zauważę gdzieś w Lublinie dziewczynę na czarnej Meridzie, to zatrzymam i zapytam, czy to Ty Smile
mała napisał(a):Witam wszystkich, mam na imie Agata, lat 22 i pół, urodzona i dorastająca (wciąż jeszcze)w LublinieSmile Jezdze od dawna, a zarejestrowalam sie dopiero teraz za namową stałego bywalca forum- Kuby. pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie gdzies, kiedys w Polsce..

Cześć Kochanie. :*
Ja wczoraj widziałem jakiś ciemny rower i na nim rudą/rubinową dziewczynę mknącą 34km/h po chodniku al. Unii Lubelskiej, to Ty?
wczoraj jechałam przy al.Unii Lubelskiej ,ale to raczej nie mnie widziałeś - mam kolor włosów typu: zwykły brązowyWink
witamy witamy !
Stron: 1 2