Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.07 - Święto Roweru w Lubartowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
podejrzewam że spora grupa z Lublina tam pojedzie :-D ja zapewne też :mrgreen:
Pewnie znów pojedzie nas grupka większa.
sagan, nie bardzo po drodze. Ostatnio jechaliśmy przez Dys, żeby uniknąć 19-stki. Jeśli już to proponuję na pierwszym punkcie kontrolnym od strony Lublina, jest zaznaczony na stronie imprezy. Czyli tutaj
No trudno, więc my pojedziemy krótszą trasą przez Jawidz. Nie będziemy się kręcić nigdzie. Spotkamy się więc w Lubartowie ;-) , a później to i tak razem chyba wszyscy jadą peletonem po wybranej trasie.
sagan napisał(a):a później to i tak razem chyba wszyscy jadą peletonem po wybranej trasie.

Do czasu, aż w myśl zasady "dwóch Polaków, trzy opinie" peleton się podzieli :lol:
ja też się pojawię, zapewne z niewielką grupką z Łęcznej :-)
Więc możemy się dogadać, bo z Łęcznej to raczej ta sama trasa :mrgreen: Ale na to mamy jeszcze trochę czasu
Apeluję/sugeruję/wnioskuję o umieszczenie Święta Roweru w kalendarzu RL.org na stronie głównej Stowarzyszenia.

Wspólna impreza chyba wszystkich rowerzystów w Polsce.
Witam. Nowy na forum więc proszę głośno nie krzyczeć jakby coś było nie tak ;-) Widzę, że troszkę osób będzie, ale moje pytanie brzmi następująco: czy jest ktoś chętny na zaatakowanie dystansu 221km na tej imprezie? W tamtym roku wykręciłem o 17km mniej, bo jechałem sam więc tak sobie pomyślalem, że może kogoś chętnego na taki wyczyn znajdę?:>
zbierzemy peleton i zrobimy ttt to i 300 wyjdzie Smile
to w takim razie śledze temat i jak coś jestem chętny na 100% :-D
Stron: 1 2 3 4