Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siodło
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Alocha, Szukam Siodła bardzo wygodnego do 50 zł.
W decathlonie widzalem w tamtym tygodniu żelowe selle italia ale w okolicach 70
hej mama do swojej kozy kupiła u chłopaków z Glinianej żelowe siodło Selle Royal za coś koło 60zł
Wiecie może czy jeszcze w Decathlonie można dostać te siodła? Poszukuję takiego, które by było wygodne, ale nie chcę też by było w stylu miejskim, gdyż ma pasować do górala, a w pampersie nie jeżdżę.
Jak chcesz wygodne siodło to nie ma innej rady niż kupienie i sprawdzenie... Ewentualnie można pożyczyć od kogoś życzliwego do testów, lub przetestować siodła firm które to umożliwiają.
Każdy ma inny tyłek i nie można powiedzieć że to siodło jest wygodne a to nie, bo to sprawa indywidualna.
Dziś sprawdziłem w Decathlonie i mają kilka modeli Selle, najtańszy model to Q-bik za 99zł. Zrezygnowałem, więc z zakupu i poczekam na promocję, bo na razie mam inne priorytety. Z kolei w Go Sport wybór siodełek nijaki.
zajedź na stadninę i popytaj może maja jakieś wyczesane a jak nie to polecm sklep pod zamkiem za 20-30 zł są git siodełka