Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Mazovia MTB Lublin 2010 - Objazd trasy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
eeeeeeeeee
a Ty co, stróż porządku forum?
gdybyś zauważył, to moje pierwsze posty
nie wiem, jakie macie tu prawidła postowania
oświeć mnie, jak Ci tak bardzo na tym zależySmile
dziękuję Ci bardzo za sensowną odpowiedź, juz się bałamSmile
w takim razie jesteśmy umówieni pod LKJ na 11:30 w niedzielę
bede na niebieskim bop-light'cie /ten marathon team/
gdyby Ci coś wypadło, to najlepiej skrobnij maila
jak się nikt nie odezwie to może i lepiej, w sobotę nie pojadę i poudaję że się uczęSmile
pozdrawiam!

BADEVIL

pivonat napisał(a):eeeeeeeeee
a Ty co, stróż porządku forum?
gdybyś zauważył, to moje pierwsze posty
nie wiem, jakie macie tu prawidła postowania
oświeć mnie, jak Ci tak bardzo na tym zależySmile

Każde forum niezależnie czy traktuje o sprawach budownictwa "beton komórkowy lub Lany” poddaje się pewnym zasadom. To forum również nie jest wyjątkiem w tym temacie, rejestrując się akceptujesz[shadow=red] REGULAMIN[/shadow]. Więc wypadało by go przeczytać.

Nic więcej nie ma tu do dodania, chyba że to pierwsze w Twoim życiu forum na jakim się rejestrujesz? (pytanie retoryczne nie wymaga odpowiedzi).
pivonat napisał(a):nie wiem, jakie macie tu prawidła postowania
To przeczytaj regulamin forum to się dowiesz. Poza tym niech każdy pilnuje siebie, a jak chcecie sobie zwracać uwagę to na priv, bo robienie tego publicznie to nic innego jak kolejne SPAMOWANIE. Wieczorem usunę posty z tego wątku, niedotyczące tematu.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Sorry, że nie w temacie ale jak ostatnio czytam forum to wątki przekształcają się w dyskusję i upominanie o zasady i edycję postów - więcej luzu bo zaczyna to być nieciekawe - mi osobiście nie przeszkadza jak czasem ktoś szczególnie nowy napisze dwa posty pod sobą - jest tego mniej niż dyskusji okołoedycyjnej!! Aż się boję już pisać na tym forum.
Aaa ja mam pytanie , kto miałby chęć skoczyć na objazd trasy Mega ,ale bardziej na tygodniu, bo na weekendzie mam wesele i w wracam w wtorek Big Grin
Pawel93 napisał(a):Aaa ja mam pytanie , kto miałby chęć skoczyć na objazd trasy Mega ,ale bardziej na tygodniu, bo na weekendzie mam wesele i w wracam w wtorek Big Grin

Ja jadę w sobote(fit), w niedziele(mega) oraz na tygodniu ze dwa razy(mega) także możemy się wybrać.
Ja podobnie jak Anemia jade czyli w sobote fit a na tygodniu mega :-D

BADEVIL

sietniok Musisz mieć jakiś tick nerwowy czytając to chyba drga Ci palec i dlatego pyknąłeś ze 3 posty jeden po 2 :-> ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5