Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17:00 LKJ pelna rekreacja , trasa do ustalenia na miejscu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
było bardzo fajnie, czekam na zdjęcia Big Grin :lol:
heh no ja 10 minut temu wszedłem do domu Smile moja trasa była najdłuższa Tongue ale oby więcej takich wypadów Smile dzięki za wspólny wypad który opiewał w masę śmiesznych sytuacji Tongue też fotek sie doczekać nie mogę Big Grin haha
nic nie mówcie... fotki proszę i do mnie... było zabawnie, z przygodami, upadkami, przebitymi oponami i wodą ze zraszacza trawników ;P
co racja, to racja....Tomek odbył najdłuższą trasę, ale sam się zaoferował Smile
ja właśnie wróciłam do domku bo jeszcze troszkę pokręciłam pedałkami Smile pozdr.
Choć nie planowałem, to jednak się udało być Smile

Fotki właśnie się wysyłają na picasę, a że mój soft coś zgrzyta z niewiadomych powodów, to trochę to potrwa. No i niestety niektóre nie wyszły, bo na Marinie było potem ciut za ciemno :/

Ogólnie było fajnie i trzeba będzie zdecydowanie powtórzyć Smile
Było świetnie, z przygodami i miło. Dzięki za fajnie spędzony czas. :-D Po skoku na schodach przebiłem podwójnie dętkę, bo miałem małe ciśnienie. Również czekam na fotki. ;-) Pozdrawiam.
wszyscy spragnieni fotek heh . Oj smiechowo było ...Tongue następnym razem miejmy nadzieje ktoś jeszcze wejdzie do wody i będzie jeszcze śmieszniej :d
Oto i fotki. Przepraszam za tytuły, żenujący ze mnie humorysta Tongue

http://picasaweb.google.pl/Harkonnen2/Us...directlink
sztos foty Tongue heh , to była 1sza ustawka powiedzmy organizowana przeze mnie , myślę ze nikt narzekał nie będzie Wink
No ja tylko stwierdzę, że okazało się, że jestem ultra lajt Tongue ale narzekać nie mam zamiaru
Spoko Paweł żaden ultra lajt , następnym razem można wolniej z większą liczbą postojów które jak widać nam służyły , z większą ilością fotek na których by sie przydało żebyś i ty sie znalazł Wink pozdro
Stron: 1 2 3 4