Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wypad na GC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

maYkel

E na FR to nie ma jaj... Te wasze dampery wszystkie te muldy wybierają. ;-)
No a przy tym ile ciężej się pedałuje... Jak bym był pewien że przelecę pierwszą podwójną to bym się rozpędzał... Ale nie jestem pewny. Zresztą drugiej już na pewno bym nie dokręcił.

Po dwóch pierwszych przejazdach miałem dość pedałowania. Na to jakiś sztywniak do 4X z utwardzonym amorem by się przydał.

A gdzie filmik jak wygrałem? Tongue
Kuba, Marcin wolał swoje wygrane chyba wrzucić Smile

maYkel

Kuba napisał(a):Na to jakiś sztywniak do 4X z utwardzonym amorem by się przydał.
To jest tor do BMX a nie żaden usztywniany amor... :roll:
Jesteś pełen uprzedzeń - lajkra nie, 20 cali nie... ;-)
macrainbow napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=8gYWE0A-a7o

A ja też tam byłem- w sandałach i na przełaju :mrgreen:
No i był gość na XC co sobie twarz rozwalił. Jak by się uprzeć to i na 25 kg holendrze się ten tor przejedzie, tylko tu nie o to chodzi.

Wiem że tor jest do BMX ale najbliżej do BMX Racing jest 4X. I najłatwiej by było takim bajkiem. Zresztą było widać jak chłopaki na rowerach dirtowych wymiatali. BMX nadaje się tylko do tego i podjechać nim gdzieś dłużej to jest makabra. Jak bym miał tym dymać 15 km to bym padł.

Nie czaję z tymi uprzedzeniami... Czy każdy musi lubić obcisłe gatki?Ja wolę szorty. Dużo lepiej się w nich czuję. Koszulki też wolę mieć luźniejsze choć mam jedną typowo do XC/szosy. Co do tych 20" cali to nie wiem co masz na myśli... Dla mnie przy 183 cm wzrostu idealne w XC by było 19" w FR 16-17". Wiec dla mnie 20" to za dużo. Chyba że firma ma jakąś małą rozmiarówkę.

maYkel

Kuba napisał(a):Wiem że tor jest do BMX ale najbliżej do BMX Racing jest 4X. I najłatwiej by było takim bajkiem.
Nie. Na torze BMX najłatwiej byłoby na BMXie. Inna baza kół, inny profil hopek.

Kuba napisał(a):Nie czaję z tymi uprzedzeniami... <ciach>
Ble ble ble - Kuba nie zauważa albo nie rozumie emotikonów. :mrgreen:
No zdecydowanie BMXem najłatwiej. A co to są emotikony? Wink

Dobra... Wybiera się dziś, ktoś, po 16:30 na GC albo do starego gaju na hopeńki?
bmx-em najtrudniej bo on nie wybacza błędów

na sztywniaku zawsze przedni amor cos wybierze

a na fulu mozna jechac na siedzaco
Ktoś się wybiera na GC lub do Starego Gaju?
Mój nr kom. pod nr GG w profilu. Będę koło inżynierii gdzieś za godzinę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9