Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.07, 12.15, Dworek Grafa, Krasnystaw-na ślub Ani i Krzyśka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Jurku, Czy to ty teraz przejechałeś koło 57 w takim fajnym ubranku przeciwdeszczowym? :-D
No ja wróciłem jakiś czas temu. Była to moja pierwsza ustawka z Wami i bardzo mi się spodobało. Szkoda tylko, że w takich warunkach. Zabawa była przednia. Pozdrowionka dla wszystkich.
Hej , stary też dotarł. Krzychu i Aniu najlepszego . Dwa dni temu myślałem , by jadąc na ślub orzeźwić się może w jakieś rzeczce :mrgreen: .Traska na Krasnystaw dla mnie super.
Fajnie było Was spotkać w ...Kościele. Pozdrawiamy i zapraszamy na chełmszczyznę.... :mrgreen:
Dotarłwszy do domu,
dzięki za wspólny wypad!

I pomyśleć że po tym wszystkim człowiek musi się jeszcze zmobilizować, i zajść pod prysznic Big Grin
Eee tam, moczenie pod prysznicem bezcenne, tak samo jak reakcja ludzi na przejeżdżający pociąg :-P

Dzięki, było miło i oby do następnegoSmile
Trochę zwariowany wypad, ale warto było :-D . Aura wybitnie nie chciała abyśmy uczestniczyli w tym ważnym dla Krzysztofa i Ani momencie, ale nie daliśmy się i nie bacząc na szalejące burze dotarliśmy parę minut przed mszą do Krasnegostawu.
Moje zdjęcia już w galerii z krótkimi opisami :-D
Dzięki za wspólny wyjazd.
Tak. Ten wyraz twarzy, jak pociąg przejeżdżał przez peron bezcenne za wszystko inne zapłacisz kartą "Master Card" :lol: . Szkoda że aparatu nie było pod ręką. :lol: :lol: :lol: i ta pani przyjedzie opóźniony "115 minut". A młodej parze WSZYSTKIEGO NAJ. Czekamy na powrót.
Pijaki :-D
Ifson napisał(a):Pijaki :-D

młody jesteś, nie rozumiesz .... jeszcze Tongue

człowiek nie wielbłąd ... nie wiedziałeś? 8-)

zastosowanie bidonów ciekawe :mrgreen: , a co do pogody to porażka... ale ważne, że dotarliście na czas :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7