Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pusty obrót korbą - Co to może byc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No wiesz, nie sa. Ale dlugosc jest inna bo paista pod tarcze ma inne kołnierze juz i tu sie zaczyna schodek
No i złozone do serwsiu u Tuory. Będę mial na jutroSmile Ale jak sie wchodzi od razu widać ze to serwis zapach samru i widok czesci;d Tylko ile za to zapłacę, powiedział w prost poszedł panu bębenek.Podobno dobry jest jeszcze cytawa?
No i byłem u Marcina Tuory i zrobił tą piastę Smile Cudotwórca w innych serwisach mówili ze wymiana piasty od razu ze nie da sie nic zrobić. superSmile
Michał - w kółka Mavic CrossRide lepiej się nie pakuj, raz że są bardzo ciężkie jak na swoją cenę, a dwa to jak złamiesz szprychę, uszkodzisz piastę itp, to będzie szalenie trudno to naprawić, ze względu na brak części luzem do kół Mavica.
Cyklo jest autoryzowanym serwisem. Wagowo wiesz model 2009 komplet 1800 gram. Wiec chyba nie jest tak zle , ale masz racje w sumie. Wiesz to co ty masz mi sie marzy, ale wygląd corssride jest bezcenny.
poszły mi pieski bębenku i udało mi się to naprawić pilnikiem po rozebraniu piasty. znalazłem ubytki w ząbkach blokady i je zpiłowałem na ostrą krawędź byłook ale nie liczyłbym na dużą wytrzymałośc sprzętu po takim zabiegu. jak zacząłem agresywniej jeździć wymieniłem piaste
patkos napisał(a):Michał - w kółka Mavic CrossRide lepiej się nie pakuj, raz że są bardzo ciężkie jak na swoją cenę, a dwa to jak złamiesz szprychę, uszkodzisz piastę itp, to będzie szalenie trudno to naprawić, ze względu na brak części luzem do kół Mavica.

Skąd Ty masz taką wiedzę?
Ciężkie?
1900g. to dla Ciebie dużo w cenie ok. 650 zł? Dodatkowo na łożyskach maszynowych ( 4 z tyłu, 2 z przodu)
Jeśli to dla Ciebie ciężko przedstaw mi swój Setup kół z lepszą wagą w podobnej cenie :mrgreen: Oczywiście na łożyskach maszynowych w podobnej klasie, na 28 szprychach.
Części luzem do kół Mavic są ogólnie dostępne w Harfie - i bębenki i szprychy.

Także, tutaj kolego wiedzą na temat rowerów się nie popisałeś Undecided
Stron: 1 2