Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.07, Plac Litewski - Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Może nie :-P
Ale jakieś przebrania mogą być Tongue Np. kapelusze plażowe ;-)
ogólnie stroje letnie :-D
dzieki wszystkim za ekstra mase choć starsza pani, która jechała obok mnie na mnie nakrzyczała że za głośno gwiżdże :-D oraz musiałam sie odłączyć było warto :!: :!: Pozdrawiam
wszystko było ok, pomimo małej ilości osób zabezpieczających na skrzyżowaniach nie było większych problemów. następną trasę ułożę trochę lepiej i jak będziemy blisko McDonalda to zajedziemy do McDrive :mrgreen:
dzięki za wspólny przejzad
Było jak zwykle super ;-)
Tylko tak może tydzień przed następną masą może ustalimy na forum kto będzie zabezpieczać, jaka trasa i kto zrobi zdjęcia...
Lepsza organizacja, zabawa i bezpieczeństwo gwarantowane ;-)
Jako ustalającego trasę proponuję Zaworka - bo mu to wychodzi :-P
Jak będzie trzeba to i ja o żółtą kamizelkę się postaram :-)
Co Wy na mój pomysł? :->
A fotki z Masy są TU

Ogólnie muszę powiedzieć, że pomysł z wyprzedzaniem Masy ścieżką rowerową był... średni... Spotkałem parę, która próbowała pozbyć się swojego dziecka, poprzez wepchnięcie go pod rower razem z wózkiem. Dobrze, że akurat obok był wycięty żywopłot, więc miałem gdzie uciec.
Wkurzyło mnie, że kawałek dalej był istny wysyp rowerowych gliniarzy... ale akurat nie w momencie spotkania tych debili.
fajna impreza i jej klimatSmile byłem pierwszy raz i wiem, że nie ostatniSmile jeśli trzeba kogoś do śmigania i zabezpieczania trasy mogę pomócSmile
Mam nieśmiałe pytanie: ile uczestnikow liczyła masa? Patrząc na zdjęcia to mam wrazenie, że w Chełmie było wiecej uczestników.... na masie, czyli 110 sztuk..... Musicie coś podkrecić ;-) Pzdr z Chełma, gdzie rowery wyszły z ...podziemi :mrgreen:
Wielkie dzięki panom w żółtych kamizelkach. Dobra robota.
73Wojtek napisał(a):Mam nieśmiałe pytanie: ile uczestników liczyła masa? Patrząc na zdjęcia to mam wrażenie, że w Chełmie było więcej uczestników.... na masie, czyli 110 sztuk..... Musicie coś podkręcić ;-) Pzdr z Chełma, gdzie rowery wyszły z ...podziemi :mrgreen:

Tak masz racje. Było nas mniej niż zawsze. Wczorajsza masa liczyła 80 osób. Al to chyba przez sezon urlopowy, tak mało było osób.
Stron: 1 2 3 4