Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jurek zaatakowany!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Robi się niebezpiecznie pod LKJ-em.

Jurek vs jeździec

Chyba przyjdzie nam zmienić miejsce ustawek, bo jeszcze dojdzie do konfrontacji z ułanami:-)
i tak przydało by się znaleźć większe miejsce na ustawki. Bo tam się już ciasno robi przy większej grupie. :lol:
Dla jasności nie chodzi o mnie. Ja bym się bardziej wkurzył :-D

haladinho

...
Bravo Hala, mata talent! :mrgreen:

"...ponadto żądamy by koń miał lampkę zadnią montowaną do sztycy a także minimum czołówkę".

felek

haladinho, dobre :mrgreen: Tylko na górze to powinno być KSJ - konfrontacja stylów jazdy Tongue
niunia2101 napisał(a):i tak przydało by się znaleźć większe miejsce na ustawki. Bo tam się już ciasno robi przy większej grupie. :lol:
-Niunia,masz rację.Myślę,że dobry będzie plac manewrowy przy dworcu głównym PKS - vis a vis zamku -tam jest dużo miejsca i każdy się zmieści
Myślę, że lepiej zebrać się pod zamkiem. Na plac manewrowy nie można wjeżdżać a wokół pełno ludzi i handlarzy ze swoimi straganami. Nie da się przejść. Zdecydowanie jestem za ustawkami pod zamkiem.

EDIT: Chyba za późno wyczułem sarkazm. Nienawidzę sarkazmu w słowie pisanym :/
kola napisał(a):Spokojnie Jurek...to nie pierwsza "sensacyja" dotycząca forumowiczów wywleczona na forum przez Prażonego :mrgreen:

Drogi Sherlocku skąd Ci przyszło do głowy, że chodzi o forumowicza :roll:
Doszedłeś to tego metodą indukcji czy dedukcji?

Benek napisał(a):EDIT: Chyba za późno wyczułem sarkazm. Nienawidzę sarkazmu w słowie pisanym :/

Sarkazm
Za zamkiem pomiędzy placem zabaw a targiem na Unii Lubelskiej jest ładny parking, z płyt betonowych.
Stron: 1 2